LM324SNG

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

LM324SNG

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
IC GP OPAMP 4 CIRCUIT 14DIP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
lineare - amplifikatorë - instrumente, op amp, amplifikator bufer
Seria
-
Instock
9065
Fletët e të dhënave në internet
LM324SNG PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i amplifikatorit:General Purpose
 • numri i qarqeve:4
 • lloji i daljes:Differential
 • norma e goditjes:-
 • fitoni produktin e gjerësisë së brezit:-
 • - Gjerësia e brezit 3db:-
 • paragjykim aktual - hyrje:90 nA
 • kompensimi i tensionit - hyrjes:2 mV
 • rrymë - furnizim:-
 • aktuale - dalje / kanal:40 mA
 • tension - furnizim, një/e dyfishtë (±):3V ~ 32V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:14-DIP (0.300", 7.62mm)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:14-PDIP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MAX4354ESD+

MAX4354ESD+

Maxim Integrated

IC OPAMP VFB 4 CIRCUIT 14SOIC

Në magazinë: 0

$2.63253

OPA196ID

OPA196ID

Texas

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC

Në magazinë: 315

$1.82000

OP296GS

OP296GS

Rochester Electronics

IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOIC

Në magazinë: 602

$3.14000

EL8170FSZ-T7A

EL8170FSZ-T7A

Intersil (Renesas Electronics America)

IC INST AMP 1 CIRCUIT 8SOIC

Në magazinë: 0

$3.34000

TLV2374IPWRG4

TLV2374IPWRG4

Texas

IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP

Në magazinë: 0

$1.10888

OPA4820IDG4

OPA4820IDG4

Rochester Electronics

OPA4820 QUAD, UNITY-GAIN, LOW-NO

Në magazinë: 0

$4.90000

LTC1151CN8#PBF

LTC1151CN8#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OPAMP ZERO-DRIFT 2 CIRC 8DIP

Në magazinë: 87

$12.27000

MCP6044-I/ST

MCP6044-I/ST

Roving Networks / Microchip Technology

IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP

Në magazinë: 390

$1.48000

LMH6622MM/NOPB

LMH6622MM/NOPB

Texas

IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8VSSOP

Në magazinë: 385

$3.51000

MAX448CJD-2

MAX448CJD-2

Rochester Electronics

QUAD OPERATIONAL AMPLIFIER

Në magazinë: 0

$1.07000

Kategoria e produkteve

Top