OPA1642AIDGKR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

OPA1642AIDGKR

Prodhuesi
Texas
Përshkrim
IC AUDIO 2 CIRCUIT 8VSSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
lineare - amplifikatorë - instrumente, op amp, amplifikator bufer
Seria
-
Instock
119350
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:Automotive, AEC-Q100, SoundPlus™
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i amplifikatorit:Audio
 • numri i qarqeve:2
 • lloji i daljes:Rail-to-Rail
 • norma e goditjes:20V/µs
 • fitoni produktin e gjerësisë së brezit:11 MHz
 • - Gjerësia e brezit 3db:-
 • paragjykim aktual - hyrje:2 pA
 • kompensimi i tensionit - hyrjes:1 mV
 • rrymë - furnizim:1.8mA (x2 Channels)
 • aktuale - dalje / kanal:36 mA
 • tension - furnizim, një/e dyfishtë (±):4.5V ~ 36V, ±2.25V ~ 18V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-VSSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
TLV8542RUGR

TLV8542RUGR

Texas

IC CMOS 2 CIRCUIT 8X2QFN

Në magazinë: 124 998

Me porosi: 124 998

$1.01000

OPA2374AIDCNR

OPA2374AIDCNR

Texas

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT SOT23-8

Në magazinë: 31 196

Me porosi: 31 196

$2.01000

LM6152BCMX/NOPB

LM6152BCMX/NOPB

Texas

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC

Në magazinë: 3 000

Me porosi: 3 000

$4.39000

LMV321IDBVR

LMV321IDBVR

Texas

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5

Në magazinë: 563 999

Me porosi: 563 999

$0.70000

LM324LVIPWR

LM324LVIPWR

Texas

IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP

Në magazinë: 10 000

Me porosi: 10 000

$0.46000

LM833DGKR

LM833DGKR

Texas

IC AUDIO 2 CIRCUIT 8VSSOP

Në magazinë: 52 100

Me porosi: 52 100

$1.08000

TL072BCDG4

TL072BCDG4

Texas

IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8SOIC

Në magazinë: 35 000

Me porosi: 35 000

$0.81366

TL064CDR

TL064CDR

Texas

IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SOIC

Në magazinë: 12 500

Me porosi: 12 500

$0.45000

NCS2372DWR2G

NCS2372DWR2G

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 16SOIC

Në magazinë: 10 000

Me porosi: 10 000

$1.12000

OPA4330AIDR

OPA4330AIDR

Texas

IC OPAMP ZERO-DRIFT 4CIRC 14SOIC

Në magazinë: 11 000

Me porosi: 11 000

$3.58000

Kategoria e produkteve

Top