LM7171BIN

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

LM7171BIN

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
OPERATIONAL AMPLIFIER
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
lineare - amplifikatorë - instrumente, op amp, amplifikator bufer
Seria
-
Instock
8160
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i amplifikatorit:Voltage Feedback
 • numri i qarqeve:1
 • lloji i daljes:-
 • norma e goditjes:4100V/µs
 • fitoni produktin e gjerësisë së brezit:200 MHz
 • - Gjerësia e brezit 3db:220 MHz
 • paragjykim aktual - hyrje:2.7 µA
 • kompensimi i tensionit - hyrjes:200 µV
 • rrymë - furnizim:6.5mA
 • aktuale - dalje / kanal:118 mA
 • tension - furnizim, një/e dyfishtë (±):5.5V ~ 36V, ±2.75V ~ 18V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:8-DIP (0.300", 7.62mm)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-PDIP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
TL034AID

TL034AID

Rochester Electronics

TL034A ENHANCED-JFET LOW-POWER L

Në magazinë: 294

$3.25000

LMV324Q3MAX/NOPB

LMV324Q3MAX/NOPB

Texas

IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC

Në magazinë: 50

$1.37000

ICL7650CPD

ICL7650CPD

Rochester Electronics

IC CHOPPER 1 CIRCUIT 14DIP

Në magazinë: 292

$3.37000

AD8203YRZ-RL

AD8203YRZ-RL

Rochester Electronics

IC DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC

Në magazinë: 1 609

$1.65000

THS3115IPWPRG4

THS3115IPWPRG4

Texas

IC OPAMP CFA 2 CIRCUIT 14HTSSOP

Në magazinë: 0

$5.84333

HFA1113IP

HFA1113IP

Rochester Electronics

PROGRAMMABLE GAIN BUFFER AMP

Në magazinë: 0

$1.40000

OPA445AU

OPA445AU

Texas

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC

Në magazinë: 2 700

$12.06000

AD8532AR

AD8532AR

Rochester Electronics

IC GP OPAMP 2 CIRCUIT 8SOIC

Në magazinë: 136 483

$0.70000

MAX9632ATA+T

MAX9632ATA+T

Rochester Electronics

36V, PRECISION, LOW-NOISE, WIDE-

Në magazinë: 40 000

$3.14000

MAX4412EXK+T

MAX4412EXK+T

Maxim Integrated

IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT SC70-5

Në magazinë: 215 332 500

$2.99000

Kategoria e produkteve

Top