BU4847FVE-TR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

BU4847FVE-TR

Prodhuesi
ROHM Semiconductor
Përshkrim
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 5VSOF
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - mbikëqyrësit
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
BU4847FVE-TR PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:Simple Reset/Power-On Reset
 • numri i tensioneve të monitoruara:1
 • tension - prag:4.7V
 • prodhimit:Open Drain or Open Collector
 • rivendosur:Active High/Active Low
 • rivendosja e afatit:-
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:SOT-665
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:5-VSOF
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
S-1000N15-N4T1G

S-1000N15-N4T1G

ABLIC U.S.A. Inc.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB

Në magazinë: 0

$0.30740

S-80823CNY-Z2-U

S-80823CNY-Z2-U

ABLIC U.S.A. Inc.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL TO92-3

Në magazinë: 0

$0.30740

S-80159ANMC-JDKT2G

S-80159ANMC-JDKT2G

ABLIC U.S.A. Inc.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5

Në magazinë: 0

$0.31355

XC6129N30J9R-G

XC6129N30J9R-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHAN USPQ-4B05

Në magazinë: 0

$0.17291

TPS3103K33DBVRG4

TPS3103K33DBVRG4

Texas

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-6

Në magazinë: 0

$1.32264

XC6124C222ER-G

XC6124C222ER-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC

Në magazinë: 0

$0.51050

S-80944CNPF-G9ETFU

S-80944CNPF-G9ETFU

ABLIC U.S.A. Inc.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A

Në magazinë: 0

$0.28662

XC6127N21GNR-G

XC6127N21GNR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24

Në magazinë: 0

$0.21523

R3111Q341C-TR-FE

R3111Q341C-TR-FE

RICOH Electronic Devices Co., LTD.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB

Në magazinë: 0

$0.24592

XC6123A317ER-G

XC6123A317ER-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC

Në magazinë: 0

$0.51050

Kategoria e produkteve

Top