STM708SM6F

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

STM708SM6F

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - mbikëqyrësit
Seria
-
Instock
207000
Fletët e të dhënave në internet
STM708SM6F PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:Simple Reset/Power-On Reset
 • numri i tensioneve të monitoruara:1
 • tension - prag:2.93V
 • prodhimit:Push-Pull, Totem Pole
 • rivendosur:Active High/Active Low
 • rivendosja e afatit:140ms Minimum
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-SOIC
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
TPS3809I50DBVR

TPS3809I50DBVR

Texas

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3

Në magazinë: 20 900

Me porosi: 20 900

$0.23000

TPS3840DL18DBVR

TPS3840DL18DBVR

Texas

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5

Në magazinë: 1 850

Me porosi: 1 850

$0.87000

TPS3307-18DGNR

TPS3307-18DGNR

Texas

IC SUPERVISOR 3 CHANNEL 8MSOP

Në magazinë: 42 500

Me porosi: 42 500

$60.00000

MAX6746KA29+T

MAX6746KA29+T

Maxim Integrated

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-8

Në magazinë: 8 000

Me porosi: 8 000

$4.57000

MAX6823SUK+T

MAX6823SUK+T

Maxim Integrated

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5

Në magazinë: 140 000

Me porosi: 140 000

$3.34000

X5163S8IZ

X5163S8IZ

Rochester Electronics

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC

Në magazinë: 250 000

Me porosi: 250 000

$2.99000

S-80830CNNB-B8PT2G

S-80830CNNB-B8PT2G

ABLIC U.S.A. Inc.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB

Në magazinë: 900 000

Me porosi: 900 000

$0.30740

TPS389033DSER

TPS389033DSER

Texas

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6WSON

Në magazinë: 20 000

Me porosi: 20 000

$3.31000

MAX693CWE+

MAX693CWE+

Maxim Integrated

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16SOIC

Në magazinë: 50 000

Me porosi: 50 000

$8.41000

TPS3840PL30DBVRQ1

TPS3840PL30DBVRQ1

Texas

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5

Në magazinë: 3 500

Me porosi: 3 500

$1.03000

Kategoria e produkteve

Top