XC6124E630ER-G

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC6124E630ER-G

Prodhuesi
Torex Semiconductor Ltd.
Përshkrim
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - mbikëqyrësit
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
XC6124E630ER-G PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:Watchdog Circuit
 • numri i tensioneve të monitoruara:1
 • tension - prag:3V
 • prodhimit:Open Drain or Open Collector
 • rivendosur:Active Low
 • rivendosja e afatit:1.6s Typical
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:6-UFDFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:6-USPC (1.8x2)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XC6127C38C7R-G

XC6127C38C7R-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN

Në magazinë: 0

$0.20135

S-1003NB50I-I6T1U

S-1003NB50I-I6T1U

ABLIC U.S.A. Inc.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-6A

Në magazinë: 0

$0.33915

XC6124F629ER-G

XC6124F629ER-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC

Në magazinë: 0

$0.51050

CAT803STBI-T3

CAT803STBI-T3

Rochester Electronics

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3

Në magazinë: 33 757

$0.31000

TPS3779BDBVT

TPS3779BDBVT

Texas

IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-6

Në magazinë: 4

$1.87000

MCP1316T-44LE/OT

MCP1316T-44LE/OT

Roving Networks / Microchip Technology

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5

Në magazinë: 0

$0.54000

XC6127N38HMR-G

XC6127N38HMR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25

Në magazinë: 0

$0.21523

R3132D46EC-TR-FE

R3132D46EC-TR-FE

RICOH Electronic Devices Co., LTD.

IC SUPERVISOR 1 CHAN SON1612-6

Në magazinë: 0

$0.30740

ADM706AN

ADM706AN

Rochester Electronics

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8DIP

Në magazinë: 1 951

$1.23000

XC6124F534MR-G

XC6124F534MR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25

Në magazinë: 0

$0.51050

Kategoria e produkteve

Top