XC6129N50J7R-G

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC6129N50J7R-G

Prodhuesi
Torex Semiconductor Ltd.
Përshkrim
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - mbikëqyrësit
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:Voltage Detector
 • numri i tensioneve të monitoruara:1
 • tension - prag:5V
 • prodhimit:Open Drain or Open Collector
 • rivendosur:Active High
 • rivendosja e afatit:50µs Typical
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:4-XDFN
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:4-USPN (0.90x1.2)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
S-1000C39-N4T1U

S-1000C39-N4T1U

ABLIC U.S.A. Inc.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB

Në magazinë: 98

$0.75000

R3112N201A-TR-F

R3112N201A-TR-F

Rochester Electronics

IC SUPERVISOR PWR SUP SUPPORT

Në magazinë: 6 000

$0.19000

ISL88001IE31Z-T7A

ISL88001IE31Z-T7A

Intersil (Renesas Electronics America)

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-3

Në magazinë: 217

$1.88000

XC6124F734MR-G

XC6124F734MR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25

Në magazinë: 0

$0.51050

S-80153BNMC-JHET2G

S-80153BNMC-JHET2G

ABLIC U.S.A. Inc.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5

Në magazinë: 0

$0.31355

APX803L05-12SA-7

APX803L05-12SA-7

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23

Në magazinë: 45 000

$0.10931

XC6122F641MR-G

XC6122F641MR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25

Në magazinë: 0

$0.51050

NCP301LSN40T1

NCP301LSN40T1

Rochester Electronics

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 5TSOP

Në magazinë: 0

$0.19000

TPS3809K33DBVTG4

TPS3809K33DBVTG4

Texas

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3

Në magazinë: 0

$0.41213

XC6129N29G7R-G

XC6129N29G7R-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN

Në magazinë: 0

$0.18290

Kategoria e produkteve

Top