XC6129N36J7R-G

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC6129N36J7R-G

Prodhuesi
Torex Semiconductor Ltd.
Përshkrim
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - mbikëqyrësit
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:Voltage Detector
 • numri i tensioneve të monitoruara:1
 • tension - prag:3.6V
 • prodhimit:Open Drain or Open Collector
 • rivendosur:Active High
 • rivendosja e afatit:50µs Typical
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:4-XDFN
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:4-USPN (0.90x1.2)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MAX817LEPA

MAX817LEPA

Rochester Electronics

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8DIP

Në magazinë: 3 842

$4.08000

MCP810T-485I/TT

MCP810T-485I/TT

Roving Networks / Microchip Technology

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3

Në magazinë: 0

$0.36000

APX803L-44SA-7

APX803L-44SA-7

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23

Në magazinë: 48 000

$0.10931

LTC2966HUD#TRPBF

LTC2966HUD#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC SUPERVISOR 2 CHANNEL 16QFN

Në magazinë: 0

$4.56400

XC6129C45FNR-G

XC6129C45FNR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24

Në magazinë: 0

$0.19552

MAX6718UKZGD3-T

MAX6718UKZGD3-T

Rochester Electronics

IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-5

Në magazinë: 2 500

$1.55000

S-80132BLMC-JERT2U

S-80132BLMC-JERT2U

ABLIC U.S.A. Inc.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5

Në magazinë: 0

$0.31355

MAX805LESA+

MAX805LESA+

Maxim Integrated

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC

Në magazinë: 3 253 400

$12.24000

XC6122C321ER-G

XC6122C321ER-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC

Në magazinë: 0

$0.51050

MAX6349WPUT

MAX6349WPUT

Rochester Electronics

IC SUPERVISOR LDO REG W/ MPU RES

Në magazinë: 1 038

$2.74000

Kategoria e produkteve

Top