TS882IST

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

TS882IST

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
IC COMPARATOR R-R 1.1V 8MSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
lineare - krahasues
Seria
-
Instock
74550
Fletët e të dhënave në internet
TS882IST PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:General Purpose
 • numri i elementeve:2
 • lloji i daljes:Push-Pull
 • tension - furnizim, një/e dyfishtë (±):1.1V ~ 5.5V
 • kompensimi i tensionit - hyrje (maksimumi):6mV @ 5V
 • rryma - paragjykimi i hyrjes (maksimumi):10pA
 • rrymë - dalje (tip):-
 • aktual - i qetë (maksimumi):500nA
 • cmrr, psrr (typ):78dB CMRR
 • vonesa e përhapjes (maksimum):16µs
 • histereza:4.2mV
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C
 • paketë / kuti:8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-MiniSO
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
FAN156L6X

FAN156L6X

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC COMPARATOR LV 6-MICROPAK

Në magazinë: 19 800

Me porosi: 19 800

$0.18600

MCP6544-I/ST

MCP6544-I/ST

Roving Networks / Microchip Technology

IC COMP PP I/O QUAD 1.6V 14TSSOP

Në magazinë: 50 000

Me porosi: 50 000

$2.25000

ADCMP391ARZ-RL7

ADCMP391ARZ-RL7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC COMPARATOR SGL R-R 8-SOIC

Në magazinë: 7 350

Me porosi: 7 350

$0.41340

BA10393F-E2

BA10393F-E2

ROHM Semiconductor

IC COMPARATOR 2-CHANNEL SOP8

Në magazinë: 19 962

Me porosi: 19 962

$0.05000

TLC352CDR

TLC352CDR

Rochester Electronics

TLC352 DUAL, LOW VOLTAGE, LINCMO

Në magazinë: 2 625

Me porosi: 2 625

$0.56000

MCP6566T-E/OT

MCP6566T-E/OT

Roving Networks / Microchip Technology

IC COMPARATOR O-D 1.8V SOT23-5

Në magazinë: 3 780

Me porosi: 3 780

$0.47460

NE521D

NE521D

Rochester Electronics

IC COMPARATOR DUAL DIFF 14-SOIC

Në magazinë: 3 500

Me porosi: 3 500

$1.10000

LM2901QPWRQ1

LM2901QPWRQ1

Texas

IC QUAD DIFF COMPARATOR 14-TSSOP

Në magazinë: 2 052 000

Me porosi: 2 052 000

$0.23000

TLV3701IP

TLV3701IP

Texas

IC OUT COMPARATOR NANOPWR 8-DIP

Në magazinë: 300

Me porosi: 300

$1.71000

LMV331IDCKR

LMV331IDCKR

Texas

IC GP LV COMPARATOR SC70-5

Në magazinë: 201 248

Me porosi: 201 248

$0.10815

Kategoria e produkteve

Top