REF43GPZ

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

REF43GPZ

Prodhuesi
Linear Technology (Analog Devices, Inc.)
Përshkrim
IC VREF SERIES 0.1% 8DIP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - referencë e tensionit
Seria
-
Instock
279
Fletët e të dhënave në internet
REF43GPZ PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i referencës:Series
 • lloji i daljes:Fixed
 • tension - dalje (min/fiks):2.5V
 • tension - dalje (maksimumi):-
 • rrymë - dalje:20 mA
 • tolerancës:±0.1%
 • koeficienti i temperaturës:25ppm/°C
 • zhurma - 0,1hz deri në 10hz:-
 • zhurma - nga 10 Hz deri në 10 khz:10µVrms
 • tension - hyrje:4.5V ~ 40V
 • rrymë - furnizim:450µA
 • rrymë - katodë:-
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:8-DIP (0.300", 7.62mm)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-PDIP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
REF5030AIDGKT

REF5030AIDGKT

Texas

IC VREF SERIES 0.1% 8VSSOP

Në magazinë: 1 723

$3.55000

ATL431LIAQDQNR

ATL431LIAQDQNR

Texas

ADJUSTABLE PRECISION SHUNT REGUL

Në magazinë: 2 954

$0.51000

LM4040DIX3-4.1-T

LM4040DIX3-4.1-T

Rochester Electronics

PRECISION MICROPOWER SHUNT VREF

Në magazinë: 20 000

$0.42000

REF01HPZ

REF01HPZ

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC VREF SERIES 0.5% 8DIP

Në magazinë: 537

$6.54000

AD780CRZ-REEL7

AD780CRZ-REEL7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC VREF SERIES/SHUNT 8SOIC

Në magazinë: 0

$7.17588

LM385DRG4-2-5

LM385DRG4-2-5

Texas

IC VREF SHUNT 3% 8SOIC

Në magazinë: 2 499

$0.67000

REF3333AIDBZT

REF3333AIDBZT

Texas

IC VREF SERIES 0.15% SOT23-3

Në magazinë: 841

$2.15000

ADR520BKS-R2

ADR520BKS-R2

Rochester Electronics

PRECISION SHUNT V-REF

Në magazinë: 8 413

$1.42000

TLVH432AQDBZR

TLVH432AQDBZR

Texas

IC VREF SHUNT 18V 1% SOT23-3

Në magazinë: 2 466

$0.77000

LT1460KCS3-3#TRPBF

LT1460KCS3-3#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC VREF SERIES 0.5% SOT23-3

Në magazinë: 0

$1.80454

Kategoria e produkteve

Top