TLVH431CDBVT

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

TLVH431CDBVT

Prodhuesi
Texas
Përshkrim
IC VREF SHUNT 18V 1.5% SOT23-5
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - referencë e tensionit
Seria
-
Instock
1000
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i referencës:Shunt
 • lloji i daljes:Adjustable
 • tension - dalje (min/fiks):1.24V
 • tension - dalje (maksimumi):18 V
 • rrymë - dalje:70 mA
 • tolerancës:±1.5%
 • koeficienti i temperaturës:-
 • zhurma - 0,1hz deri në 10hz:-
 • zhurma - nga 10 Hz deri në 10 khz:-
 • tension - hyrje:-
 • rrymë - furnizim:-
 • rrymë - katodë:100 µA
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:SC-74A, SOT-753
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SOT-23-5
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LT6654BIS6-2.5#TRPBF

LT6654BIS6-2.5#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC VREF SERIES 0.1% TSOT-23-6

Në magazinë: 0

$1.98000

ADR03BRZ-REEL7

ADR03BRZ-REEL7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC VREF SERIES 0.1% 8SOIC

Në magazinë: 270

$6.69000

TL431AIDMR2G

TL431AIDMR2G

Rochester Electronics

TL431 - ADJUSTABLE PRECISION SHU

Në magazinë: 20 581

$0.24000

LM385BYZ-2.5/NOPB

LM385BYZ-2.5/NOPB

Texas

IC VREF SHUNT 1.5% TO92-3

Në magazinë: 563

$1.90000

TLVH432QPKG3

TLVH432QPKG3

Texas

IC VREF SHUNT 18V 1.5% SOT89-3

Në magazinë: 2 000

$0.62000

LM4040CIX3-2.1

LM4040CIX3-2.1

Rochester Electronics

PRECISION MICROPOWER SHUNT VREF

Në magazinë: 1 020

$0.96000

MAX6174AASA

MAX6174AASA

Rochester Electronics

VOLTAGE REFERENCE

Në magazinë: 0

$6.77000

REF5050IDR

REF5050IDR

Texas

IC VREF SERIES 0.05% 8SOIC

Në magazinë: 8

$6.55000

LT1460GCZ-5#TRPBF

LT1460GCZ-5#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC VREF SERIES 0.25% TO92-3

Në magazinë: 0

$2.22749

TL431IL5T

TL431IL5T

STMicroelectronics

IC VREF SHUNT 36V 2.21% SOT23-5

Në magazinë: 0

$0.20680

Kategoria e produkteve

Top