ADR421ARMZ

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

ADR421ARMZ

Prodhuesi
Linear Technology (Analog Devices, Inc.)
Përshkrim
IC VREF SERIES 0.12% 8MSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - referencë e tensionit
Seria
-
Instock
7700
Fletët e të dhënave në internet
ADR421ARMZ PDF
hetim
 • seri:XFET®
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i referencës:Series
 • lloji i daljes:Fixed
 • tension - dalje (min/fiks):2.5V
 • tension - dalje (maksimumi):-
 • rrymë - dalje:10 mA
 • tolerancës:±0.12%
 • koeficienti i temperaturës:10ppm/°C
 • zhurma - 0,1hz deri në 10hz:1.75µVp-p
 • zhurma - nga 10 Hz deri në 10 khz:-
 • tension - hyrje:4.5V ~ 18V
 • rrymë - furnizim:600µA
 • rrymë - katodë:-
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-MSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
ADR4533ARZ-R7

ADR4533ARZ-R7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC VREF SERIES 0.04% 8SOIC

Në magazinë: 8 000

Me porosi: 8 000

$6.88000

REF195ES

REF195ES

Rochester Electronics

5V VOLTAGE REFERENCE

Në magazinë: 2 000

Me porosi: 2 000

$4.00000

LM4040DIM3-2.5

LM4040DIM3-2.5

Texas

IC VREF SHUNT 1% SOT23-3

Në magazinë: 150 000

Me porosi: 150 000

$0.20000

ADR291GRUZ

ADR291GRUZ

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC VREF SERIES 0.24% 8TSSOP

Në magazinë: 1 088 100

Me porosi: 1 088 100

$3.50000

REF6145IDGKR

REF6145IDGKR

Texas

IC VREF SERIES 0.05% 8VSSOP

Në magazinë: 1 500

Me porosi: 1 500

$5.25000

LM4132AMFX-3.3/NOPB

LM4132AMFX-3.3/NOPB

Texas

IC VREF SERIES 0.05% SOT23-5

Në magazinë: 4 800

Me porosi: 4 800

$2.99000

LM4040B30IDBZT

LM4040B30IDBZT

Texas

IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3

Në magazinë: 65 000

Me porosi: 65 000

$1.84000

LM385BZ-2.5

LM385BZ-2.5

Rochester Electronics

TWO TERMINAL VOLTAGE REFERENCE

Në magazinë: 1 000

Me porosi: 1 000

$0.90000

ADR03AKSZ-REEL7

ADR03AKSZ-REEL7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC VREF SERIES 0.2% SC70-5

Në magazinë: 98 000

Me porosi: 98 000

$3.09000

AD588BQ

AD588BQ

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC VREF SERIES 0.01% 16CDIP

Në magazinë: 2 300

Me porosi: 2 300

$169.05000

Kategoria e produkteve

Top