MC68LC040RC25A

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MC68LC040RC25A

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
MICROPROCESSOR, 32 BIT, MC68000
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
embedded - mikroprocesorë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MC68LC040RC25A PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:68040
 • numri i bërthamave/gjerësia e autobusit:1 Core, 32-Bit
 • shpejtësia:25MHz
 • bashkëpërpunuesit/dsp:-
 • kontrollues ram:-
 • përshpejtimi i grafikës:No
 • kontrollorët e ekranit dhe ndërfaqes:-
 • ethernet:-
 • sata:-
 • usb:-
 • tension - i/o:5V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TA)
 • veçoritë e sigurisë:-
 • paketë / kuti:179-BPGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:179-PGA (47.24x47.24)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
NK80530VY650256

NK80530VY650256

Rochester Electronics

INTEL EMBEDDED CELERON PROCESSOR

Në magazinë: 20 016

$66.66000

MC7447AVS1000LB

MC7447AVS1000LB

Rochester Electronics

32-BIT, 1000MHZ, CMOS, CBGA360

Në magazinë: 41

$165.66000

MCIMX6S6AVM08AB-NXP

MCIMX6S6AVM08AB-NXP

Rochester Electronics

I.MX 6 SERIES 32 BIT MPU, ARM CO

Në magazinë: 0

$26.87000

MCIMX6Q5EYM12CE

MCIMX6Q5EYM12CE

NXP Semiconductors

I.MX6DQ ROM PERF ENHAN

Në magazinë: 0

$119.16300

MC68LC040FE20A

MC68LC040FE20A

Rochester Electronics

MICROPROCESSOR, 32 BIT, MC68000

Në magazinë: 912

$139.72000

CP80C86-2Z

CP80C86-2Z

Intersil (Renesas Electronics America)

IC MPU 80C86 8MHZ 40DIP

Në magazinë: 0

$35.32051

MC9328MX21CVM

MC9328MX21CVM

Rochester Electronics

MICROPROCESSOR, 32 BIT, 266MHZ,

Në magazinë: 0

$22.64000

MPC8321ECVRAFDC

MPC8321ECVRAFDC

Rochester Electronics

32-BIT, 333MHZ, CMOS, PBGA516

Në magazinë: 1 048

$27.52000

LS1026AXN8MQA

LS1026AXN8MQA

NXP Semiconductors

QORIQ LAYERSCAPE 2XA72 64BIT ARM

Në magazinë: 0

$114.59250

NE80546KG0961M

NE80546KG0961M

Rochester Electronics

LOW VOLTAGE INTEL XEON PROCESSOR

Në magazinë: 3 878

$589.30000

Kategoria e produkteve

Top