C293NSE7MMA

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

C293NSE7MMA

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
IC SOC CRYPTO 1200MHZ 780FCBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
embedded - mikroprocesorë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:C29x Crypto
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:PowerPC e500v2
 • numri i bërthamave/gjerësia e autobusit:1 Core, 32-Bit
 • shpejtësia:1.2GHz
 • bashkëpërpunuesit/dsp:Security; SEC
 • kontrollues ram:DDR3, DDR3L
 • përshpejtimi i grafikës:No
 • kontrollorët e ekranit dhe ndërfaqes:-
 • ethernet:10/100/1000Mbps (2)
 • sata:-
 • usb:-
 • tension - i/o:-
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 105°C (TA)
 • veçoritë e sigurisë:Boot Security, Cryptography, Random Number Generator, Secure Fusebox
 • paketë / kuti:780-BBGA, FCBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:780-FCPBGA (23x23)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MPC8358ECZQAGDGA

MPC8358ECZQAGDGA

Rochester Electronics

POWERQUICC RISC MICROPROCESSOR,

Në magazinë: 33

$58.41000

MVF30NS152CKU26

MVF30NS152CKU26

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT ROMLESS 176LQFP

Në magazinë: 0

$33.88275

OMAPL138EZCEA3R

OMAPL138EZCEA3R

Texas

IC MPU OMAP-L1X 375MHZ 361NFBGA

Në magazinë: 0

$22.05569

MPC8378CVRANGA

MPC8378CVRANGA

NXP Semiconductors

IC MPU MPC83XX 800MHZ 689TEBGA

Në magazinë: 24

$167.58000

96MPI7M-2.66-4M9T

96MPI7M-2.66-4M9T

Advantech

CORE 2.66G 4M 988P 2CORE I7-620M

Në magazinë: 0

$439.50000

STM32MP151FAB1

STM32MP151FAB1

STMicroelectronics

MPU WITH ARM CORTEX-A7 800 MHZ,

Në magazinë: 0

$8.94337

NG80386SXLP25

NG80386SXLP25

Rochester Electronics

RISC MPU, 32-BIT, 25MHZ

Në magazinë: 284

$25.33000

MR80C86-2/883

MR80C86-2/883

Rochester Electronics

MICROPROCESSOR, 16 BIT, 8086 CPU

Në magazinë: 121

$195.86000

MPC8323EVRADDC

MPC8323EVRADDC

Rochester Electronics

POWERQUICC RISC MICROPROCESSOR,

Në magazinë: 19

$24.87000

MPC885ZP133

MPC885ZP133

Rochester Electronics

POWERQUICC RISC MICROPROCESSOR,

Në magazinë: 36

$42.37000

Kategoria e produkteve

Top