LS2044AXE7TTB

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

LS2044AXE7TTB

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
LS2044A XT WE 1800 R1.1
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
embedded - mikroprocesorë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:QorIQ® Layerscape
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:ARM® Cortex®-A72
 • numri i bërthamave/gjerësia e autobusit:4 Core, 64-Bit
 • shpejtësia:1.8GHz
 • bashkëpërpunuesit/dsp:-
 • kontrollues ram:DDR4
 • përshpejtimi i grafikës:-
 • kontrollorët e ekranit dhe ndërfaqes:-
 • ethernet:10GbE (8) or 1GbE (16) & 2.5GbE (1)
 • sata:SATA (2)
 • usb:USB 3.0 (2) + PHY
 • tension - i/o:-
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 105°C
 • veçoritë e sigurisë:Secure Boot, TrustZone®
 • paketë / kuti:1292-BFBGA, FCBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:1292-FCPBGA (37.5x37.5)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
DE28F800F3T95

DE28F800F3T95

Rochester Electronics

FLASH, 512KX16, 95NS, PDSO56

Në magazinë: 7 168

$4.00000

MPC885ZP66

MPC885ZP66

Rochester Electronics

POWERQUICC RISC MICROPROCESSOR,

Në magazinë: 1 887

$38.42000

Z8018006VEG

Z8018006VEG

Zilog / Littelfuse

IC MPU Z180 6MHZ 68PLCC

Në magazinë: 0

$10.26000

SN74AS888-1GB

SN74AS888-1GB

Rochester Electronics

BIT-SLICE PROCESSOR, 8-BIT

Në magazinë: 2 189

$58.45000

JM80532PG0962M

JM80532PG0962M

Rochester Electronics

RISC MPU, 32-BIT

Në magazinë: 9 078

$1293.24000

MG80C186-10

MG80C186-10

Rochester Electronics

MICROPROCESSOR

Në magazinë: 106

$580.66000

B4860NSE7QUMD

B4860NSE7QUMD

NXP Semiconductors

BASEBAND PROC PILOT REV 1.0

Në magazinë: 0

$384.39667

MPC885CVR133

MPC885CVR133

Rochester Electronics

POWERQUICC RISC MICROPROCESSOR,

Në magazinë: 166

$61.00000

MG80C186XL-10

MG80C186XL-10

Rochester Electronics

MICROPROCESSOR

Në magazinë: 113

$724.20000

MPC8313EVRAFFC

MPC8313EVRAFFC

NXP Semiconductors

IC MPU MPC83XX 333MHZ 516BGA

Në magazinë: 40

$54.42000

Kategoria e produkteve

Top