XCR3256XL-10TQ144C

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XCR3256XL-10TQ144C

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC CPLD 256MC 9NS 144TQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
embedded - cplds (pajisje komplekse logjike të programueshme)
Seria
-
Instock
5000
Fletët e të dhënave në internet
XCR3256XL-10TQ144C PDF
hetim
 • seri:CoolRunner XPLA3
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i programueshëm:In System Programmable (min 1K program/erase cycles)
 • koha e vonesës tpd(1) max:9.1 ns
 • furnizimi me tension - i brendshëm:3V ~ 3.6V
 • numri i elementeve/blloqeve logjike:16
 • numri i makrocelave:256
 • numri i portave:6000
 • numri i i/o:120
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:144-LQFP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:144-TQFP (20x20)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XCR3256XL-12TQG144C

XCR3256XL-12TQG144C

Xilinx

IC CPLD 256MC 10.8NS 144TQFP

Në magazinë: 2 000

Me porosi: 2 000

$21.17000

5M240ZT100A5N

5M240ZT100A5N

Intel

IC CPLD 192MC 7.5NS 100TQFP

Në magazinë: 2 553

Me porosi: 2 553

$154.93000

EPM7512AEQI208-10

EPM7512AEQI208-10

Intel

IC CPLD 512MC 10NS 208QFP

Në magazinë: 60 000

Me porosi: 60 000

$114.20000

ATF2500C-15JU

ATF2500C-15JU

Roving Networks / Microchip Technology

IC CPLD 24MC 15NS 44PLCC

Në magazinë: 500

Me porosi: 500

$7.07000

XCR3128XL-7VQG100C

XCR3128XL-7VQG100C

Xilinx

IC CPLD 128MC 7NS 100VQFP

Në magazinë: 500

Me porosi: 500

$18.59000

XC9572XL-10CS48C

XC9572XL-10CS48C

Xilinx

IC CPLD 72MC 10NS 48CSP

Në magazinë: 30 000

Me porosi: 30 000

$4.41000

EPM7128AETI100-7N

EPM7128AETI100-7N

Altera (Intel)

IC CPLD 128MC 7.5NS 100TQFP

Në magazinë: 2 396

Me porosi: 2 396

$29.80000

EPM570GT100I5

EPM570GT100I5

Rochester Electronics

FLASH PLD, 8.7NS, 440-CELL PQFP1

Në magazinë: 13 300

Me porosi: 13 300

$4.07490

XC95288XL-6FG256C

XC95288XL-6FG256C

Xilinx

IC CPLD 288MC 6NS 256FBGA

Në magazinë: 53 000

Me porosi: 53 000

$49.02800

LC4064ZC-75TN100C

LC4064ZC-75TN100C

Lattice Semiconductor

IC CPLD 64MC 7.5NS 100TQFP

Në magazinë: 6 000

Me porosi: 6 000

$4.78000

Kategoria e produkteve

Top