XC5VLX85-1FFG1153C

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC5VLX85-1FFG1153C

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC FPGA 560 I/O 1153FCBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
XC5VLX85-1FFG1153C PDF
hetim
 • seri:Virtex®-5 LX
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • numri i laboratorëve/clbs:6480
 • numri i elementeve/qelizave logjike:82944
 • gjithsej bit ram:3538944
 • numri i i/o:560
 • numri i portave:-
 • tension - furnizim:0.95V ~ 1.05V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 85°C (TJ)
 • paketë / kuti:1153-BBGA, FCBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:1153-FCBGA (35x35)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
M2GL090-1FCSG325

M2GL090-1FCSG325

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 180 I/O 324CSBGA

Në magazinë: 0

$102.16699

XCVU31P-2FSVH1924E

XCVU31P-2FSVH1924E

Xilinx

IC FPGA VIRTEX UP 1924SBGA

Në magazinë: 0

$20272.86000

ICE40UP3K-UWG30ITR

ICE40UP3K-UWG30ITR

Lattice Semiconductor

IC FPGA 21 I/O 30WLCSP

Në magazinë: 0

$3.57500

LCMXO2-4000HC-6QN84C

LCMXO2-4000HC-6QN84C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 68 I/O 84QFN

Në magazinë: 0

$18.72004

10M25DAF484C8G

10M25DAF484C8G

Intel

IC FPGA 360 I/O 484FBGA

Në magazinë: 0

$54.60000

XC7V585T-2FFG1157I

XC7V585T-2FFG1157I

Xilinx

IC FPGA 600 I/O 1157FCBGA

Në magazinë: 0

$5626.02000

EP4SGX110HF35C2G

EP4SGX110HF35C2G

Intel

IC FPGA 488 I/O 1152FBGA

Në magazinë: 0

$5939.17500

XC2S150-5FGG456C

XC2S150-5FGG456C

Xilinx

IC FPGA 260 I/O 456FBGA

Në magazinë: 111

$47.11000

EP2C5F256C8N

EP2C5F256C8N

Intel

IC FPGA 158 I/O 256FBGA

Në magazinë: 587

$24.15000

5SGXMA4H1F35C2LG

5SGXMA4H1F35C2LG

Intel

IC FPGA 552 I/O 1152FBGA

Në magazinë: 0

$7510.80000

Kategoria e produkteve

Top