XC7K410T-2FFG900C

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC7K410T-2FFG900C

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC FPGA 500 I/O 900FCBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
210
Fletët e të dhënave në internet
XC7K410T-2FFG900C PDF
hetim
 • seri:Kintex®-7
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • numri i laboratorëve/clbs:31775
 • numri i elementeve/qelizave logjike:406720
 • gjithsej bit ram:29306880
 • numri i i/o:500
 • numri i portave:-
 • tension - furnizim:0.97V ~ 1.03V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 85°C (TJ)
 • paketë / kuti:900-BBGA, FCBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:900-FCBGA (31x31)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XC6SLX100T-2FGG676I

XC6SLX100T-2FGG676I

Xilinx

IC FPGA 376 I/O 676FBGA

Në magazinë: 7 140

Me porosi: 7 140

$191.31000

10M08SCU324C8G

10M08SCU324C8G

Intel

IC FPGA 130 I/O 324UBGA

Në magazinë: 826

Me porosi: 826

$43.58592

EP20K200EBC652-3

EP20K200EBC652-3

Rochester Electronics

LOADABLE PLD, 2.33NS, PBGA652

Në magazinë: 5 000

Me porosi: 5 000

$50.00000

XC5VLX110-1FFG676C

XC5VLX110-1FFG676C

Xilinx

IC FPGA 440 I/O 676FCBGA

Në magazinë: 300

Me porosi: 300

$330.00000

EP2C35F484C8

EP2C35F484C8

Intel

IC FPGA 322 I/O 484FBGA

Në magazinë: 24 400

Me porosi: 24 400

$342.86000

XC7S6-2CSGA225I

XC7S6-2CSGA225I

Xilinx

IC FPGA 100 I/O 225CSBGA

Në magazinë: 80 000

Me porosi: 80 000

$330.00000

XC7S6-1FTGB196I

XC7S6-1FTGB196I

Xilinx

IC FPGA 100 I/O 196CSBGA

Në magazinë: 9 000

Me porosi: 9 000

$90.22000

EP2SGX130GF1508C5N

EP2SGX130GF1508C5N

Intel

IC FPGA 734 I/O 1508FBGA

Në magazinë: 15 000

Me porosi: 15 000

$189.00000

XC7A35T-2FGG484I

XC7A35T-2FGG484I

Xilinx

IC FPGA 250 I/O 484FBGA

Në magazinë: 2 625

Me porosi: 2 625

$13.75500

LCMXO2-1200HC-5TG100C

LCMXO2-1200HC-5TG100C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 79 I/O 100TQFP

Në magazinë: 18 000

Me porosi: 18 000

$13.64000

Kategoria e produkteve

Top