XC7S15-2CPGA196I

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC7S15-2CPGA196I

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC FPGA 100 I/O 196CSBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
58000
Fletët e të dhënave në internet
XC7S15-2CPGA196I PDF
hetim
 • seri:Spartan®-7
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • numri i laboratorëve/clbs:1000
 • numri i elementeve/qelizave logjike:12800
 • gjithsej bit ram:368640
 • numri i i/o:100
 • numri i portave:-
 • tension - furnizim:0.95V ~ 1.05V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:196-TFBGA, CSBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:196-CSPBGA (8x8)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
EP1AGX50DF780C6N

EP1AGX50DF780C6N

Intel

IC FPGA 350 I/O 780FBGA

Në magazinë: 600

Me porosi: 600

$485.00000

EP3C120F484C8N

EP3C120F484C8N

Intel

IC FPGA 283 I/O 484FBGA

Në magazinë: 8 000

Me porosi: 8 000

$232.00000

LCMXO2-256HC-4SG32I

LCMXO2-256HC-4SG32I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 21 I/O 32QFNS

Në magazinë: 51 500

Me porosi: 51 500

$20.50000

EP1C6T144I7N

EP1C6T144I7N

Intel

IC FPGA 98 I/O 144TQFP

Në magazinë: 5 400

Me porosi: 5 400

$52.06720

XC6VLX130T-1FFG784I

XC6VLX130T-1FFG784I

Xilinx

IC FPGA 400 I/O 784FCBGA

Në magazinë: 19

Me porosi: 19

$319.15500

XC7A35T-1CSG325C

XC7A35T-1CSG325C

Xilinx

IC FPGA 150 I/O 324CSBGA

Në magazinë: 45 000

Me porosi: 45 000

$28.00000

10M08DAF256I7G

10M08DAF256I7G

Intel

IC FPGA 178 I/O 256FBGA

Në magazinë: 3 000

Me porosi: 3 000

$37.18300

XC7K160T-1FBG484I

XC7K160T-1FBG484I

Xilinx

IC FPGA 285 I/O 484FCBGA

Në magazinë: 50 000

Me porosi: 50 000

$799.20000

EP2SGX90FF1508C3N

EP2SGX90FF1508C3N

Intel

IC FPGA 650 I/O 1508FBGA

Në magazinë: 1 000

Me porosi: 1 000

$980.00000

EP3C5M164I7N

EP3C5M164I7N

Intel

IC FPGA 106 I/O 164MBGA

Në magazinë: 2 000

Me porosi: 2 000

$262.28600

Kategoria e produkteve

Top