5SGXEA5K1F40C2G

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

5SGXEA5K1F40C2G

Prodhuesi
Intel
Përshkrim
IC FPGA 696 I/O 1517FBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:Stratix® V GX
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • numri i laboratorëve/clbs:185000
 • numri i elementeve/qelizave logjike:490000
 • gjithsej bit ram:46080000
 • numri i i/o:696
 • numri i portave:-
 • tension - furnizim:0.87V ~ 0.93V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 85°C (TJ)
 • paketë / kuti:1517-BBGA, FCBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:1517-FBGA (40x40)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
EP3C5F256C8N

EP3C5F256C8N

Altera (Intel)

IC FPGA 182 I/O 256FBGA

Në magazinë: 990

$26.25000

EP3CLS150F484C8

EP3CLS150F484C8

Intel

IC FPGA 210 I/O 484FBGA

Në magazinë: 0

$1254.00000

EP4CE15E22C9L

EP4CE15E22C9L

Intel

IC FPGA 81 I/O 144EQFP

Në magazinë: 0

$29.02500

EP4CE15E22C8L

EP4CE15E22C8L

Intel

IC FPGA 81 I/O 144EQFP

Në magazinë: 0

$36.28500

10AX115N2F45I2LG

10AX115N2F45I2LG

Intel

IC FPGA 768 I/O 1932FCBGA

Në magazinë: 0

$10704.40000

LCMXO2-4000HE-5FG484C

LCMXO2-4000HE-5FG484C

Lattice Semiconductor

IC FPGA 278 I/O 484FBGA

Në magazinë: 0

$24.87017

5SGSMD6K3F40I3LG

5SGSMD6K3F40I3LG

Intel

IC FPGA 696 I/O 1517FBGA

Në magazinë: 0

$11046.75000

EP2AGX125EF29C6G

EP2AGX125EF29C6G

Intel

IC FPGA 372 I/O 780FBGA

Në magazinë: 0

$1211.36389

A42MX24-3PQG208

A42MX24-3PQG208

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 176 I/O 208QFP

Në magazinë: 0

$404.61208

5AGXMA7G4F35C5G

5AGXMA7G4F35C5G

Intel

IC FPGA 544 I/O 1152FBGA

Në magazinë: 0

$1125.09000

Kategoria e produkteve

Top