XC6SLX9-3CSG225I

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC6SLX9-3CSG225I

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC FPGA 160 I/O 225CSBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
XC6SLX9-3CSG225I PDF
hetim
 • seri:Spartan®-6 LX
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • numri i laboratorëve/clbs:715
 • numri i elementeve/qelizave logjike:9152
 • gjithsej bit ram:589824
 • numri i i/o:160
 • numri i portave:-
 • tension - furnizim:1.14V ~ 1.26V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:225-LFBGA, CSPBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:225-CSPBGA (13x13)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LCMXO2-7000ZE-2BG256I

LCMXO2-7000ZE-2BG256I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 206 I/O 256CABGA

Në magazinë: 0

$21.13798

EP2C8T144C8N

EP2C8T144C8N

Intel

IC FPGA 85 I/O 144TQFP

Në magazinë: 278

$31.05000

XC6VSX475T-1FFG1759C

XC6VSX475T-1FFG1759C

Xilinx

IC FPGA 840 I/O 1759FCBGA

Në magazinë: 0

$8667.81000

A42MX16-FPQG100

A42MX16-FPQG100

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 83 I/O 100QFP

Në magazinë: 0

$94.13000

MPF300TL-FCG484I

MPF300TL-FCG484I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 244 I/O 484FCBGA

Në magazinë: 0

$476.51000

OR2T15B7A352-DB

OR2T15B7A352-DB

Rochester Electronics

FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY

Në magazinë: 1 621

$36.26000

LCMXO3LF-6900E-6MG256I

LCMXO3LF-6900E-6MG256I

Lattice Semiconductor

IC FPGA 206 I/O 256CSFBGA

Në magazinë: 0

$11.76500

5SGXMABK2H40I3G

5SGXMABK2H40I3G

Intel

IC FPGA 696 I/O 1517HBGA

Në magazinë: 0

$16330.05000

5SGXMA3H1F35I2G

5SGXMA3H1F35I2G

Intel

IC FPGA 432 I/O 1152FBGA

Në magazinë: 0

$6146.25000

EP2S130F1020I4

EP2S130F1020I4

Altera (Intel)

IC FPGA 742 I/O 1020FBGA

Në magazinë: 0

$10347.71250

Kategoria e produkteve

Top