XCKU040-3FFVA1156E

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XCKU040-3FFVA1156E

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC FPGA 520 I/O 1156FCBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - fpgas (arriti i portës së programueshme në terren)
Seria
-
Instock
36675
Fletët e të dhënave në internet
XCKU040-3FFVA1156E PDF
hetim
 • seri:Kintex® UltraScale™
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • numri i laboratorëve/clbs:30300
 • numri i elementeve/qelizave logjike:530250
 • gjithsej bit ram:21606000
 • numri i i/o:520
 • numri i portave:-
 • tension - furnizim:0.970V ~ 1.030V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:1156-BBGA, FCBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:1156-FCBGA (35x35)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
EP2C70F672C7

EP2C70F672C7

Intel

IC FPGA 422 I/O 672FBGA

Në magazinë: 98 600

Me porosi: 98 600

$75.00000

XC4VSX55-10FFG1148C

XC4VSX55-10FFG1148C

Xilinx

IC FPGA 640 I/O 1148FCBGA

Në magazinë: 5 000

Me porosi: 5 000

$1574.30000

XC4VLX160-10FF1513C

XC4VLX160-10FF1513C

Xilinx

IC FPGA 960 I/O 1513FCBGA

Në magazinë: 1 000

Me porosi: 1 000

$5189.37000

10M04DCF256C8G

10M04DCF256C8G

Altera (Intel)

IC FPGA 178 I/O 256FBGA

Në magazinë: 550

Me porosi: 550

$69.50000

APA150-FG144I

APA150-FG144I

Roving Networks / Microchip Technology

IC FPGA 100 I/O 144FBGA

Në magazinë: 10 000

Me porosi: 10 000

$50.40000

XC7A100T-1FTG256C

XC7A100T-1FTG256C

Xilinx

IC FPGA 170 I/O 256FTBGA

Në magazinë: 600

Me porosi: 600

$109.20000

XC7A35T-L2CSG325E

XC7A35T-L2CSG325E

Xilinx

IC FPGA 150 I/O 324CSBGA

Në magazinë: 200 000

Me porosi: 200 000

$60.90000

10M25DCF256I7G

10M25DCF256I7G

Intel

IC FPGA 178 I/O 256FBGA

Në magazinë: 36 000

Me porosi: 36 000

$857.20000

XC2S100-5FGG256I

XC2S100-5FGG256I

Xilinx

IC FPGA 176 I/O 256FBGA

Në magazinë: 5 000

Me porosi: 5 000

$38.01000

EP2AGX190FF35C6G

EP2AGX190FF35C6G

Intel

IC FPGA 612 I/O 1152FBGA

Në magazinë: 15 000

Me porosi: 15 000

$2018.94000

Kategoria e produkteve

Top