66AK2E05XABDA25

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

66AK2E05XABDA25

Prodhuesi
Texas
Përshkrim
66AK2E05XABDA25
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i ngulitur - dsp (procesorët dixhital të sinjalit)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:66AK2E0x KeyStone Multicore
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:DSP+ARM®
 • ndërfaqe:EBI/EMI, Ethernet, DMA, I²C, MDIO, PCIe, TSIP, SPI, UART/USART, USB 3.0, USIM
 • shpejtësia e orës:1.25GHz
 • memorie jo e paqëndrueshme:ROM (256kB)
 • ram në çip:2MB
 • tension - i/o:1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V
 • tension - bërthamë:Variable
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C (TC)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:1089-BFBGA, FCBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:1089-FCBGA (27x27)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
TMS320C6746EZWT3

TMS320C6746EZWT3

Texas

IC DSP FIX/FLOAT POINT 361NFBGA

Në magazinë: 6

$19.14000

MC56F81768VLH

MC56F81768VLH

NXP Semiconductors

IC DSC 128KB/20KB LQFP64

Në magazinë: 479

$9.10000

TMS320VC5503PGE

TMS320VC5503PGE

Rochester Electronics

TMS320, DIGITAL SIGNAL PROCESSOR

Në magazinë: 2 728

$9.60000

TMS320C5504AZCHA10

TMS320C5504AZCHA10

Texas

IC DSP FIXED-POINT 196NFBGA

Në magazinë: 0

$8.21076

Z8937320VSG

Z8937320VSG

Zilog / Littelfuse

DSP 20MHZ 68-PLCC

Në magazinë: 0

$19.39183

SAF775DHV/N208Q/CK

SAF775DHV/N208Q/CK

NXP Semiconductors

CAR RADIO TUNER & AUDIO DSP

Në magazinë: 0

$27.50000

SAF4000EL/101S23EY

SAF4000EL/101S23EY

NXP Semiconductors

SOFTWARE DEFINED RADIO

Në magazinë: 0

$53.35000

ADSST-2181BST-133

ADSST-2181BST-133

Rochester Electronics

16 BIT DSP

Në magazinë: 2 105

$16.87000

ADSP-BF525BBCZ-5A

ADSP-BF525BBCZ-5A

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC DSP CTRLR 16B 533MHZ 208BGA

Në magazinë: 0

$30.36000

ADSP-SC570BSWZ-4

ADSP-SC570BSWZ-4

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

ARM, 1X SHARC, LQFP PACKAGE, 450

Në magazinë: 0

$30.03225

Kategoria e produkteve

Top