XC6216D992JR-G

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC6216D992JR-G

Prodhuesi
Torex Semiconductor Ltd.
Përshkrim
IC REG LINEAR 9.9V 150MA TO252
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorët e tensionit - linearë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • lloji i daljes:Fixed
 • numri i rregullatorëve:1
 • tension - hyrje (maksimum):28V
 • tension - dalje (min/fiks):9.9V
 • tension - dalje (maksimumi):-
 • rënie e tensionit (maksimum):0.95V @ 100mA
 • rrymë - dalje:150mA
 • aktual - i qetë (iq):9 µA
 • aktuale - furnizim (maksimumi):-
 • psrr:30dB (1kHz)
 • veçoritë e kontrollit:-
 • veçoritë e mbrojtjes:Over Current, Over Temperature
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:TO-252
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
RT9042-25GSP

RT9042-25GSP

Richtek

IC REG LINEAR POS ADJ 3A 8SOP

Në magazinë: 0

$0.39150

TLS203B0LDVXUMA1

TLS203B0LDVXUMA1

IR (Infineon Technologies)

IC REG LIN POS ADJ 300MA TSON-10

Në magazinë: 0

$0.62230

XC6220A321ER-G

XC6220A321ER-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 3.2V 1A 6USPC

Në magazinë: 0

$0.42739

NCP502SQ30T1G

NCP502SQ30T1G

Rochester Electronics

IC REG LINEAR 3V 80MA SC88A

Në magazinë: 3 000

$0.29000

LD39030SJ10R

LD39030SJ10R

STMicroelectronics

IC REG LINEAR 1V 300MA 4FLIPCHIP

Në magazinë: 4 680

$1.40000

TPS70145PWPG4

TPS70145PWPG4

Rochester Electronics

IC REG LINEAR 3.3V/1.2V 20HTSSOP

Në magazinë: 50

$3.33000

XC6505A511ER-G

XC6505A511ER-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 5.1V 200MA 6USPC

Në magazinë: 0

$0.35505

XC6215B162MR-G

XC6215B162MR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 1.6V 100MA SOT25

Në magazinë: 0

$0.28896

ADP7102ARDZ-2.5-R7

ADP7102ARDZ-2.5-R7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG LINEAR 2.5V 300MA 8SOIC

Në magazinë: 34

$4.33000

XC6701DE22PR-G

XC6701DE22PR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 14.2V 150MA SOT89

Në magazinë: 0

$0.47700

Kategoria e produkteve

Top