LP2951CM-3.3/NOPB

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

LP2951CM-3.3/NOPB

Prodhuesi
Texas
Përshkrim
IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorët e tensionit - linearë
Seria
-
Instock
1827
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Active
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • lloji i daljes:Adjustable (Fixed)
 • numri i rregullatorëve:1
 • tension - hyrje (maksimum):30V
 • tension - dalje (min/fiks):1.235V (3.3V)
 • tension - dalje (maksimumi):29V
 • rënie e tensionit (maksimum):0.6V @ 100mA
 • rrymë - dalje:100mA
 • aktual - i qetë (iq):120 µA
 • aktuale - furnizim (maksimumi):14 mA
 • psrr:-
 • veçoritë e kontrollit:Enable
 • veçoritë e mbrojtjes:Over Current, Over Temperature, Short Circuit
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C (TJ)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-SOIC
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MAX1792EUA25

MAX1792EUA25

Rochester Electronics

IC REG LINEAR LDO

Në magazinë: 83 000

Me porosi: 83 000

$1.65272

ADP150ACBZ-2.8-R7

ADP150ACBZ-2.8-R7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4WLCSP

Në magazinë: 3 150

Me porosi: 3 150

$1.12000

LM3480IM3X-15/NOPB

LM3480IM3X-15/NOPB

Texas

IC REG LINEAR 15V 100MA SOT23-3

Në magazinë: 21 000

Me porosi: 21 000

$0.66000

LT1129CQ#TRPBF

LT1129CQ#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG LIN POS ADJ 700MA 5DDPAK

Në magazinë: 3 100

Me porosi: 3 100

$4.78800

LM1085IS-12

LM1085IS-12

Rochester Electronics

IC REG LINEAR FIXED POS LDO REG

Në magazinë: 3 000

Me porosi: 3 000

$1.20000

TPS709A33DBVR

TPS709A33DBVR

Texas

IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5

Në magazinë: 100 000

Me porosi: 100 000

$2.30300

TPS71501DCKR

TPS71501DCKR

Texas

IC REG LIN POS ADJ 50MA SC70-5

Në magazinë: 22 050

Me porosi: 22 050

$0.24610

TLV2217-25KCSE3

TLV2217-25KCSE3

Rochester Electronics

IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO220-3

Në magazinë: 9 400

Me porosi: 9 400

$1.08000

TPS71334DRCT

TPS71334DRCT

Texas

IC REG LIN POS ADJ 250MA 10VSON

Në magazinë: 27 500

Me porosi: 27 500

$3.33000

MAX8892EXK+T

MAX8892EXK+T

Maxim Integrated

IC REG LIN POS ADJ 150MA SC70-5

Në magazinë: 2 326

Me porosi: 2 326

$1.78000

Kategoria e produkteve

Top