LDL212PU15R

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

LDL212PU15R

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
IC REG LINEAR 1.5V 1.2A 6DFN
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorët e tensionit - linearë
Seria
-
Instock
3999
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • lloji i daljes:Fixed
 • numri i rregullatorëve:1
 • tension - hyrje (maksimum):18V
 • tension - dalje (min/fiks):1.5V
 • tension - dalje (maksimumi):-
 • rënie e tensionit (maksimum):0.6V @ 1.2A
 • rrymë - dalje:1.2A
 • aktual - i qetë (iq):380 µA
 • aktuale - furnizim (maksimumi):380 µA
 • psrr:87dB ~ 50dB (120Hz ~ 100kHz)
 • veçoritë e kontrollit:Enable
 • veçoritë e mbrojtjes:Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C (TJ)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:6-VDFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:6-DFN (3x3)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
TPS7A2550DRVR

TPS7A2550DRVR

Texas

IC REG LINEAR 5V 300MA 6WSON

Në magazinë: 0

Me porosi: 3 200

$0.95000

CS8140YN14

CS8140YN14

Rochester Electronics

IC REG LINEAR 5V 500MA 14DIP

Në magazinë: 1 425

$1.89000

LM317MDTX/NOPB

LM317MDTX/NOPB

Rochester Electronics

LM317-N 1.5-A ADJUSTABLE OUTPUT

Në magazinë: 568

$0.64000

AP2213H-3.3TRG1

AP2213H-3.3TRG1

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT223

Në magazinë: 0

$0.15111

TPS76801QPWP

TPS76801QPWP

Texas

IC REG LIN POS ADJ 1A 20HTSSOP

Në magazinë: 305

$3.51000

BD33HC5MEFJ-ME2

BD33HC5MEFJ-ME2

ROHM Semiconductor

IC REG LINEAR 3.3V 1.5A 8HTSOP

Në magazinë: 2 676

$1.43000

AP7350-45CF4-7

AP7350-45CF4-7

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC REG LIN 4.5V 150MA X2WLB0606

Në magazinë: 0

$0.17465

LT1764EQ-3.3#PBF

LT1764EQ-3.3#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG LINEAR 3.3V 3A 5DDPAK

Në magazinë: 552

$7.92000

ISL9014IRKKZ-T

ISL9014IRKKZ-T

Rochester Electronics

IC REG LINEAR 300MA 10DFN

Në magazinë: 6 000

$1.20000

S-1133B34-U5T1U

S-1133B34-U5T1U

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG LINEAR 3.4V 300MA SOT89-5

Në magazinë: 0

$0.39008

Kategoria e produkteve

Top