TPS71712DCKTG4

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

TPS71712DCKTG4

Prodhuesi
Texas
Përshkrim
IC REG LINEAR 1.2V 150MA SC70-5
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorët e tensionit - linearë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • lloji i daljes:Fixed
 • numri i rregullatorëve:1
 • tension - hyrje (maksimum):6.5V
 • tension - dalje (min/fiks):1.2V
 • tension - dalje (maksimumi):-
 • rënie e tensionit (maksimum):0.3V @ 150mA
 • rrymë - dalje:150mA
 • aktual - i qetë (iq):80 µA
 • aktuale - furnizim (maksimumi):100 µA
 • psrr:70dB ~ 45dB (100Hz ~ 1MHz)
 • veçoritë e kontrollit:Enable
 • veçoritë e mbrojtjes:Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Under Voltage Lockout (UVLO)
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SC-70-5
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XD6216B761MR-Q

XD6216B761MR-Q

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 7.6V 150MA SOT25

Në magazinë: 0

$0.44520

LM9076SX-5.0/NOPB

LM9076SX-5.0/NOPB

Texas

IC REG LIN 5V 150MA DDPAK/TO263

Në magazinë: 3 408

$2.56000

CS8140YN14

CS8140YN14

Rochester Electronics

IC REG LINEAR 5V 500MA 14DIP

Në magazinë: 1 425

$1.89000

MIC59300-1.2WU-TR

MIC59300-1.2WU-TR

Roving Networks / Microchip Technology

IC REG LINEAR 1.2V 3A TO263-5

Në magazinë: 0

$2.68001

XC6222B161PR-G

XC6222B161PR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 1.6V 700MA SOT89-5

Në magazinë: 0

$0.40365

XC6217C212MR-G

XC6217C212MR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 2.1V 200MA SOT25

Në magazinë: 0

$0.30740

XC6702D231ER-G

XC6702D231ER-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 2.3V 300MA 6USPC

Në magazinë: 0

$0.46449

LP3871ESX-3.3/NOPB

LP3871ESX-3.3/NOPB

Texas

IC REG LINEAR 3.3V 800MA DDPAK

Në magazinë: 294 810 000

$2.97000

NCP582DXV18T1G

NCP582DXV18T1G

Rochester Electronics

IC REG LINEAR FIXED POS LDO REG

Në magazinë: 3 000

$0.17000

XC6221C272MR-G

XC6221C272MR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 2.7V 200MA SOT25

Në magazinë: 0

$0.20537

Kategoria e produkteve

Top