S-1170B43UC-OUCTFG

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

S-1170B43UC-OUCTFG

Prodhuesi
ABLIC U.S.A. Inc.
Përshkrim
IC REG LINEAR 4.3V 800MA SOT89-5
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorët e tensionit - linearë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
S-1170B43UC-OUCTFG PDF
hetim
 • seri:S-1170
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Not For New Designs
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • lloji i daljes:Fixed
 • numri i rregullatorëve:1
 • tension - hyrje (maksimum):6.5V
 • tension - dalje (min/fiks):4.3V
 • tension - dalje (maksimumi):-
 • rënie e tensionit (maksimum):0.18V @ 300mA
 • rrymë - dalje:800mA
 • aktual - i qetë (iq):1 µA
 • aktuale - furnizim (maksimumi):160 µA
 • psrr:65dB (1kHz)
 • veçoritë e kontrollit:Enable
 • veçoritë e mbrojtjes:Over Current, Thermal Shutdown
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:SOT-89-5/6
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SOT-89-5
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XC6217D34AGR-G

XC6217D34AGR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 3.45V 200MA USP-4D

Në magazinë: 0

$0.32738

LP2981A-28DBVT

LP2981A-28DBVT

Texas

IC REG LINEAR 2.8V 100MA SOT23-5

Në magazinë: 739

$1.18000

RP173Q122D-TR-FE

RP173Q122D-TR-FE

RICOH Electronic Devices Co., LTD.

IC REG LINEAR 1.2V 150MA SC88A

Në magazinë: 0

$0.29203

S-1312D35-A4T2U3

S-1312D35-A4T2U3

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG LINEAR 3.5V 150MA HSNT4-B

Në magazinë: 0

$0.28420

MAX5085ATT+T

MAX5085ATT+T

Maxim Integrated

IC REG LIN POS ADJ 200MA 6TDFN

Në magazinë: 66 012 500

$2.49000

XC6221A19AGR-G

XC6221A19AGR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 1.95V 200MA 4USP

Në magazinë: 0

$0.20537

S-1315C26-A6T2U3

S-1315C26-A6T2U3

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG LINEAR 2.6V 200MA HSNT6-B

Në magazinë: 0

$0.33485

MC78L05ACDR2G

MC78L05ACDR2G

Rochester Electronics

FIXED POSITIVE STANDARD REGULATO

Në magazinë: 686 745

$0.10000

LT3088EM#TRPBF

LT3088EM#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG LIN POS ADJ 800MA D2PAK-3

Në magazinë: 0

$3.78315

DI78L05ZAB

DI78L05ZAB

Diotec Semiconductor

IC REG LINEAR 5V 100MA TO92

Në magazinë: 0

$0.08880

Kategoria e produkteve

Top