TPS7A5401RPST

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

TPS7A5401RPST

Prodhuesi
Texas
Përshkrim
IC REG LINEAR POS ADJ 4A 12VQFN
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorët e tensionit - linearë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • lloji i daljes:Adjustable
 • numri i rregullatorëve:1
 • tension - hyrje (maksimum):6.5V
 • tension - dalje (min/fiks):0.8V
 • tension - dalje (maksimumi):5.15V
 • rënie e tensionit (maksimum):0.565V @ 4A
 • rrymë - dalje:4A
 • aktual - i qetë (iq):4 mA
 • aktuale - furnizim (maksimumi):6 mA
 • psrr:42dB ~ 39dB (10kHz ~ 500kHz)
 • veçoritë e kontrollit:Enable, Power Good, Soft Start
 • veçoritë e mbrojtjes:Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C (TJ)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:12-VFQFN
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:12-VQFN-HR (2.2x2.5)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XC6701A642MR-G

XC6701A642MR-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 6.4V 150MA SOT25

Në magazinë: 0

$0.41700

XC6216B402ER-G

XC6216B402ER-G

Torex Semiconductor Ltd.

IC REG LINEAR 4V 150MA 6USPC

Në magazinë: 0

$0.50159

R1524H050B-T1-KE

R1524H050B-T1-KE

RICOH Electronic Devices Co., LTD.

IC REG LINEAR 5V 200MA SOT89-5

Në magazinë: 0

$1.30645

TCR2LE33,LM(CT

TCR2LE33,LM(CT

Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation

IC REG LINEAR 3.3V 200MA ESV

Në magazinë: 0

$0.42000

R1122N201A-TR-FE

R1122N201A-TR-FE

RICOH Electronic Devices Co., LTD.

IC REG LINEAR 2V 150MA SOT23-5

Në magazinë: 0

$0.32277

S-1135B15-M5T1U

S-1135B15-M5T1U

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG LINEAR 1.5V 300MA SOT23-5

Në magazinë: 0

$0.35351

TPS73025DBVT

TPS73025DBVT

Texas

IC REG LINEAR 2.5V 200MA SOT23-5

Në magazinë: 550

$0.85000

S-1317A25-A4T2U4

S-1317A25-A4T2U4

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG LINEAR 2.5V 100MA HSNT4-B

Në magazinë: 9 709

$0.88000

AP2205-15W5-7

AP2205-15W5-7

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC REG LINEAR 1.5V 250MA SOT25

Në magazinë: 0

$0.12960

NCP752ASN28T1G

NCP752ASN28T1G

Rochester Electronics

IC REG LINEAR 2.8V 200MA 5TSOP

Në magazinë: 2 800

$0.25000

Kategoria e produkteve

Top