ADS8321EB/250G4

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

ADS8321EB/250G4

Prodhuesi
Texas
Përshkrim
IC ADC 16BIT SAR 8VSSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
marrja e të dhënave - konvertues analog në dixhital (adc)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:microPOWER™
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • numri i biteve:16
 • shkalla e kampionimit (për sekondë):100k
 • numri i hyrjeve:1
 • lloji i hyrjes:Differential, Pseudo-Differential, Single Ended
 • ndërfaqja e të dhënave:SPI
 • konfigurimi:S/H-ADC
 • raporti - s/h:adc:1:1
 • numri i konvertuesve a/d:1
 • arkitekturës:SAR
 • lloji i referencës:External
 • voltage - furnizim, analog:5V
 • tension - furnizim, dixhital:5V
 • veçoritë:-
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • paketë / kuti:8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-VSSOP
 • lloji i montimit:Surface Mount
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LTC2246CUH#PBF

LTC2246CUH#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC ADC 14BIT PIPELINED 32QFN

Në magazinë: 331

$24.30000

MAX1246BCEE+T

MAX1246BCEE+T

Maxim Integrated

IC ADC 12BIT SAR 16QSOP

Në magazinë: 0

$10.40000

AD7994BRUZ-0REEL

AD7994BRUZ-0REEL

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC ADC 12BIT SAR 16TSSOP

Në magazinë: 0

$10.80000

ADS802U

ADS802U

Texas

IC ADC 12BIT PIPELINED 28SOIC

Në magazinë: 46

$34.80000

ADS42B49IRGCR

ADS42B49IRGCR

Rochester Electronics

ADS42B49 DUAL-CHANNEL, 14-BIT, 2

Në magazinë: 4 000

$114.07000

MAX11169EUB+T

MAX11169EUB+T

Maxim Integrated

IC ADC 16BIT SAR 10UMAX

Në magazinë: 2 500

$12.49300

LTC1865AHMS#PBF

LTC1865AHMS#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC ADC 16BIT SAR 10MSOP

Në magazinë: 70

$18.61000

ADS8863IDRCT

ADS8863IDRCT

Rochester Electronics

ADS8863 16-BIT, 680-KSPS, 1-CH S

Në magazinë: 1 250

$10.22000

AD7661ACP

AD7661ACP

Rochester Electronics

16-BIT SAR ADC, WORD ACCESS

Në magazinë: 12 231

$5.94000

AD7172-4BCPZ-RL

AD7172-4BCPZ-RL

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 32LFCSP

Në magazinë: 0

$11.17500

Kategoria e produkteve

Top