CLC952ACMSA

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

CLC952ACMSA

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
ADC, PROPRIETARY METHOD, 12-BIT
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
marrja e të dhënave - konvertues analog në dixhital (adc)
Seria
-
Instock
732
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • numri i biteve:12
 • shkalla e kampionimit (për sekondë):41M
 • numri i hyrjeve:-
 • lloji i hyrjes:-
 • ndërfaqja e të dhënave:Parallel
 • konfigurimi:-
 • raporti - s/h:adc:-
 • numri i konvertuesve a/d:1
 • arkitekturës:-
 • lloji i referencës:-
 • voltage - furnizim, analog:-
 • tension - furnizim, dixhital:-
 • veçoritë:-
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • paketë / kuti:28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:28-SSOP
 • lloji i montimit:Surface Mount
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LTC1096AIS8#PBF

LTC1096AIS8#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC ADC 8BIT SAR 8SOIC

Në magazinë: 94

$9.11000

LTC2365ITS8#TRMPBF

LTC2365ITS8#TRMPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC ADC 12BIT SAR TSOT23-8

Në magazinë: 792

$6.48000

LTC2163IUK#TRPBF

LTC2163IUK#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC ADC 16BIT PIPELINED 48QFN

Në magazinë: 0

$74.19000

AD7492ARUZ-REEL7

AD7492ARUZ-REEL7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC ADC 12BIT SAR 24TSSOP

Në magazinë: 0

$12.29346

AD7617BSTZ-RL

AD7617BSTZ-RL

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC ADC 14BIT SAR 80LQFP

Në magazinë: 0

$16.78500

LTC1860HMS8#TRPBF

LTC1860HMS8#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC ADC 12BIT SAR 8MSOP

Në magazinë: 0

$4.23000

LTC2321IUFD-14#PBF

LTC2321IUFD-14#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC ADC 14BIT SAR 28QFN

Në magazinë: 267

$18.92000

AD9231BCPZRL7-40

AD9231BCPZRL7-40

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC ADC 12BIT PIPELINED 64LFCSP

Në magazinë: 0

$18.97500

MAX1092BCEG+T

MAX1092BCEG+T

Maxim Integrated

IC ADC 10BIT SAR 24QSOP

Në magazinë: 0

$6.99400

LTC2157IUP-12#TRPBF

LTC2157IUP-12#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC ADC 12BIT PIPELINED 64QFN

Në magazinë: 0

$109.09500

Kategoria e produkteve

Top