SN74HCT645DWR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SN74HCT645DWR

Prodhuesi
Texas
Përshkrim
IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
logjika - buferë, drejtues, marrës, marrës
Seria
-
Instock
1368
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:74HCT
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • Lloji logjik:Transceiver, Non-Inverting
 • numri i elementeve:1
 • numri i biteve për element:8
 • lloji i hyrjes:-
 • lloji i daljes:3-State
 • rrymë - prodhim i lartë, i ulët:6mA, 6mA
 • tension - furnizim:4.5V ~ 5.5V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:20-SOIC
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
QS74FCT2648ATS0

QS74FCT2648ATS0

Rochester Electronics

REGISTERED BUS TRANSCEIVER, FCT

Në magazinë: 0

$3.71000

NL17SZ125DFT2

NL17SZ125DFT2

Rochester Electronics

IC BUFFER NON-INVERT 5.5V SC88A

Në magazinë: 73 632

$0.05000

74LVCR16245ADGGRG4

74LVCR16245ADGGRG4

Texas

IC TXRX NON-INVERT 3.6V 48TSSOP

Në magazinë: 0

$1.55644

74LVC1G17GW/S430125

74LVC1G17GW/S430125

Rochester Electronics

BUFFER, LVC/LCX/Z SERIES

Në magazinë: 85 000

$0.03000

74FR245PC

74FR245PC

Rochester Electronics

BUS TRANSCEIVER

Në magazinë: 522

$0.44000

MC74LCX125DT

MC74LCX125DT

Rochester Electronics

IC BUF NON-INVERT 3.6V 14TSSOP

Në magazinë: 1 179

$0.12000

SN74ALS241CDW

SN74ALS241CDW

Texas

IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC

Në magazinë: 600

$1.47000

SN74ALVCH245NSR

SN74ALVCH245NSR

Rochester Electronics

IC TXRX NON-INVERT 3.6V 20SO

Në magazinë: 10 000

$0.46000

SN74ALVC125PWG4

SN74ALVC125PWG4

Rochester Electronics

IC BUF NON-INVERT 3.6V 14TSSOP

Në magazinë: 640

$0.19000

CD74FCT16827ATMT

CD74FCT16827ATMT

Rochester Electronics

FAST CMOS 20-BIT BUFFER

Në magazinë: 979

$2.38000

Kategoria e produkteve

Top