NLV74AC32DR2G

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

NLV74AC32DR2G

Prodhuesi
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
Përshkrim
IC GATE OR 4CH 2-INP 14SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
logjika - portat dhe invertorët
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:Automotive, AEC-Q100, 74AC
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • Lloji logjik:OR Gate
 • numri i qarqeve:4
 • numri i hyrjeve:2
 • veçoritë:-
 • tension - furnizim:2V ~ 6V
 • aktual - i qetë (maksimumi):4 µA
 • rrymë - prodhim i lartë, i ulët:24mA, 24mA
 • niveli logjik - i ulët:0.9V ~ 1.65V
 • niveli logjik - i lartë:2.1V ~ 3.85V
 • vonesa maksimale e përhapjes @ v, max cl:7.5ns @ 5V, 50pF
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:14-SOIC
 • paketë / kuti:14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CD4069UBCSJX

CD4069UBCSJX

Rochester Electronics

IC INVERTER 6CH 6-INP 14SOP

Në magazinë: 3 985

$0.20000

SN74F30DR

SN74F30DR

Rochester Electronics

IC GATE NAND 1CH 8-INP 14SOIC

Në magazinë: 5 461

$0.20000

MM74HC11J

MM74HC11J

Rochester Electronics

AND GATE, HC/UH SERIES, 3-INPUT

Në magazinë: 0

$0.76000

MC9823P

MC9823P

Rochester Electronics

AND GATE, DTL, PDIP14

Në magazinë: 992

$2.32000

NLV74HCU04ADR2G

NLV74HCU04ADR2G

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC INVERTER 6CH 6-INP 14SOIC

Në magazinë: 42 500

$0.22606

SN74AUC1G32DRLR

SN74AUC1G32DRLR

Rochester Electronics

IC GATE OR 1CH 2-INP SOT5

Në magazinë: 1 935 950

$0.11000

SN74LVC10D

SN74LVC10D

Rochester Electronics

NAND GATE

Në magazinë: 12 916

$0.09000

CD74HC7266MTG4

CD74HC7266MTG4

Rochester Electronics

IC GATE XNOR 4CH 2-INP 14SOIC

Në magazinë: 250

$0.83000

SN74AHC32N

SN74AHC32N

Rochester Electronics

IC GATE OR 4CH 2-INP 14DIP

Në magazinë: 81 806

$0.19000

NC7SVU04P5X

NC7SVU04P5X

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC INVERTER 1CH 1-INP SC70-5

Në magazinë: 6 383

$0.38000

Kategoria e produkteve

Top