74HC20FP-E

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

74HC20FP-E

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
IC GATE NAND 2CH 4 INP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
logjika - portat dhe invertorët
Seria
-
Instock
9000
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:74HC
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • Lloji logjik:NAND Gate
 • numri i qarqeve:2
 • numri i hyrjeve:4
 • veçoritë:-
 • tension - furnizim:2V ~ 6V
 • aktual - i qetë (maksimumi):2 µA
 • rrymë - prodhim i lartë, i ulët:5.2mA, 5.2mA
 • niveli logjik - i ulët:0.5V ~ 1.8V
 • niveli logjik - i lartë:1.5V ~ 4.2V
 • vonesa maksimale e përhapjes @ v, max cl:15ns @ 6V, 50pF
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C
 • lloji i montimit:-
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
 • paketë / kuti:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MC14011BFG

MC14011BFG

Rochester Electronics

IC GATE NAND 4CH 2-INP SOEIAJ-14

Në magazinë: 3 388

$0.20000

SN74AHC1G86DCKRG4

SN74AHC1G86DCKRG4

Rochester Electronics

IC GATE XOR 1CH 2-INP SC70-5

Në magazinë: 6 000

$0.05000

54ALS30AJ/883

54ALS30AJ/883

Rochester Electronics

NAND GATE, TTL

Në magazinë: 334

$0.68000

CD74AC00EX

CD74AC00EX

Rochester Electronics

QUAD 2-INPUT NAND GATE

Në magazinë: 0

$0.05000

74AHCT1G00GV-Q100125

74AHCT1G00GV-Q100125

Rochester Electronics

NAND GATE, AHCT/VHCT/VT SERIES

Në magazinë: 71 800

$0.05000

DM54LS11W/883

DM54LS11W/883

Rochester Electronics

AND GATE, LS SERIES

Në magazinë: 565

$2.66000

CD74AC05EG4

CD74AC05EG4

Texas

IC INVERTER OD 6CH 6-INP 14DIP

Në magazinë: 0

$0.29680

MC74AC04NG

MC74AC04NG

Rochester Electronics

IC INVERTER 6CH 6-INP 14DIP

Në magazinë: 0

$0.24000

74AUP2G86GN,115

74AUP2G86GN,115

Nexperia

IC GATE XOR 2CH 2-INP 8XSON

Në magazinë: 0

$0.26932

54ALS27E/883

54ALS27E/883

Rochester Electronics

NOR GATE

Në magazinë: 319

$3.62000

Kategoria e produkteve

Top