SN74LVC1G86MDCKREP

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SN74LVC1G86MDCKREP

Prodhuesi
Texas
Përshkrim
IC GATE XOR 1CH 2-INP SC70-5
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
logjika - portat dhe invertorët
Seria
-
Instock
1350
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:74LVC
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • Lloji logjik:XOR (Exclusive OR)
 • numri i qarqeve:1
 • numri i hyrjeve:2
 • veçoritë:-
 • tension - furnizim:1.65V ~ 5.5V
 • aktual - i qetë (maksimumi):10 µA
 • rrymë - prodhim i lartë, i ulët:32mA, 32mA
 • niveli logjik - i ulët:0.7V ~ 0.8V
 • niveli logjik - i lartë:1.7V ~ 2V
 • vonesa maksimale e përhapjes @ v, max cl:5.7ns @ 5V, 50pF
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SC-70-5
 • paketë / kuti:5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
74AHCT1G08GW132

74AHCT1G08GW132

Rochester Electronics

AND GATE, HCT SERIES

Në magazinë: 6 000

$0.03000

MC1024P

MC1024P

Rochester Electronics

OR/NOR GATE, ECL10K, PDIP14

Në magazinë: 2 431

$10.33000

5453DM

5453DM

Rochester Electronics

AND-OR-INVERT GATE, TTL

Në magazinë: 0

$0.34000

SNJ5450W

SNJ5450W

Rochester Electronics

5450 DUAL 2-WIDE 2-INPUT AND-OR-

Në magazinë: 63

$24.20000

DM54LS11W/883

DM54LS11W/883

Rochester Electronics

AND GATE, LS SERIES

Në magazinë: 565

$2.66000

SN74LVC3G06YZPR

SN74LVC3G06YZPR

Texas

IC INVERTER OD 3CH 3-INP 8DSBGA

Në magazinë: 0

$0.28000

74AHC30BQ,115

74AHC30BQ,115

Nexperia

IC GATE NAND 1CH 8-INP 14DHVQFN

Në magazinë: 5 304

$0.50000

74AUP1G09FX4-7

74AUP1G09FX4-7

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC GATE AND OD 1CH 2IN DFN1409-6

Në magazinë: 0

$0.12027

MC74ACT11ML1

MC74ACT11ML1

Rochester Electronics

AND GATE, ACT SERIES, 3-INPUT

Në magazinë: 9 000

$0.06000

SN74AUP3G06RSER

SN74AUP3G06RSER

Texas

IC INVERTER OD 3CH 3-INP 8UQFN

Në magazinë: 392

$0.78000

Kategoria e produkteve

Top