JM38510/37006BCA

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

JM38510/37006BCA

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
54ALS04B HEX INVERTERS
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
logjika - portat dhe invertorët
Seria
-
Instock
514
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:*
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • Lloji logjik:-
 • numri i qarqeve:-
 • numri i hyrjeve:-
 • veçoritë:-
 • tension - furnizim:-
 • aktual - i qetë (maksimumi):-
 • rrymë - prodhim i lartë, i ulët:-
 • niveli logjik - i ulët:-
 • niveli logjik - i lartë:-
 • vonesa maksimale e përhapjes @ v, max cl:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • lloji i montimit:-
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
 • paketë / kuti:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
74HCT86PW,112

74HCT86PW,112

Nexperia

IC GATE XOR 4CH 2-INP 14TSSOP

Në magazinë: 0

$0.10800

S-75L00ANC-5L1-TFG

S-75L00ANC-5L1-TFG

ABLIC U.S.A. Inc.

IC GATE NAND 1CH 2-INP SC88A

Në magazinë: 0

$0.32277

SN74HCT04DT

SN74HCT04DT

Rochester Electronics

IC INVERTER 6CH 6-INP 14SOIC

Në magazinë: 10 545

$0.32000

MC74HC03ADG

MC74HC03ADG

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC GATE NAND OD 4CH 2-INP 14SOIC

Në magazinë: 445

$0.42000

74LVC2G38GT,115

74LVC2G38GT,115

Rochester Electronics

IC GATE NAND OD 2CH 2-INP 8XSON

Në magazinë: 75 000

$0.06000

JM4001BBDA

JM4001BBDA

Rochester Electronics

QUAD 2 INPUT NOR BUFFERED B SERI

Në magazinë: 327

$17.13000

SN74ALS00ADG4

SN74ALS00ADG4

Texas

IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOIC

Në magazinë: 0

$0.44756

SN74LS00NS6

SN74LS00NS6

Rochester Electronics

QUAD 2-INPUT NAND GATES

Në magazinë: 0

$0.07000

SN74AUP2G08YFPR

SN74AUP2G08YFPR

Texas

IC GATE AND 2CH 2-INP 8DSBGA

Në magazinë: 2 788

$0.66000

SN74ALS805ADWR

SN74ALS805ADWR

Rochester Electronics

IC GATE NOR 6CH 2-INP 20SOIC

Në magazinë: 2 000

$5.05000

Kategoria e produkteve

Top