NLV74HCT574ADWG

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

NLV74HCT574ADWG

Prodhuesi
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
Përshkrim
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
logjika - rrokullisje
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:74HCT
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Active
 • funksionin:Standard
 • lloji:D-Type
 • lloji i daljes:Tri-State, Non-Inverted
 • numri i elementeve:1
 • numri i biteve për element:8
 • frekuenca e orës:30 MHz
 • vonesa maksimale e përhapjes @ v, max cl:30ns @ 5V, 50pF
 • lloji i këmbëzës:Positive Edge
 • rrymë - prodhim i lartë, i ulët:6mA, 6mA
 • tension - furnizim:4.5V ~ 5.5V
 • aktual - i qetë (iq):4 µA
 • kapaciteti i hyrjes:10 pF
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:20-SOIC
 • paketë / kuti:20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
74HC377DB,118

74HC377DB,118

Rochester Electronics

D FLIP-FLOP, HC/UH SERIES, 1-FUN

Në magazinë: 7 000

$0.25000

74ABT574CMSAX

74ABT574CMSAX

Rochester Electronics

BUS DRIVER

Në magazinë: 10 000

$0.44000

TNL17SZ74USG

TNL17SZ74USG

Rochester Electronics

D FLIP-FLOP

Në magazinë: 30 000

$0.09000

74ACTQ273SJX

74ACTQ273SJX

Rochester Electronics

D FLIP-FLOP

Në magazinë: 266

$1.46000

JM38510/37102BEA

JM38510/37102BEA

Rochester Electronics

54ALS109A DUAL J-K POSITIVE-EDGE

Në magazinë: 39

$21.70000

SY100EL52ZG-TR

SY100EL52ZG-TR

Roving Networks / Microchip Technology

IC FF D-TYPE SNGL 1BIT 8SOIC

Në magazinë: 0

$2.31000

SN74ABT823DBRG4

SN74ABT823DBRG4

Texas

IC FF D-TYPE SNGL 9BIT 24SSOP

Në magazinë: 0

$1.21075

100151W-MIL

100151W-MIL

Rochester Electronics

D FLIP-FLOP, 100K SERIES

Në magazinë: 25

$20.00000

MC74HC175AN

MC74HC175AN

Rochester Electronics

D FLIP-FLOP

Në magazinë: 4 986

$0.12000

SN74AHCT74DBR

SN74AHCT74DBR

Rochester Electronics

SN74AHCT74 DUAL POSITIVE-EDGE-TR

Në magazinë: 51 485

$0.10000

Kategoria e produkteve

Top