TRS232EIPWR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

TRS232EIPWR

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
TRS232E DUAL RS-232 DRIVER/RECEI
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ndërfaqe - drejtues, marrës, marrës
Seria
-
Instock
2610
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:Transceiver
 • protokoll:RS232
 • numri i drejtuesve/marrësve:2/2
 • dupleks:Full
 • histereza e marrësit:500 mV
 • shpejtësia e të dhënave:250kbps
 • tension - furnizim:4.5V ~ 5.5V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:16-TSSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MAX3083ECSD+T

MAX3083ECSD+T

Maxim Integrated

IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14SOIC

Në magazinë: 6 300

Me porosi: 6 300

$1.81000

DS1488MX

DS1488MX

Rochester Electronics

IC DRIVER 4/0 14SOIC

Në magazinë: 250 000

Me porosi: 250 000

$0.13600

SN65LBC173DR

SN65LBC173DR

Texas

IC RECEIVER 0/4 16SOIC

Në magazinë: 250 000

Me porosi: 250 000

$1.00000

MAX3387EEUG+T

MAX3387EEUG+T

Maxim Integrated

IC TRANSCEIVER FULL 3/3 24TSSOP

Në magazinë: 6 532

Me porosi: 6 532

$1.50010

ADM232AARNZ-REEL7

ADM232AARNZ-REEL7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SOIC

Në magazinë: 3 150

Me porosi: 3 150

$1.76550

THVD1450DR

THVD1450DR

Texas

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC

Në magazinë: 210

Me porosi: 210

$0.35175

MAX869LEEE

MAX869LEEE

Rochester Electronics

MAX869 2A HIGH-SIDE P-CH SWITCH

Në magazinë: 2 500

Me porosi: 2 500

$2.18000

LTC1343CGW#TRPBF

LTC1343CGW#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC TRANSCEIVER FULL 4/4 44SSOP

Në magazinë: 5 000

Me porosi: 5 000

$9.80000

SN75154D

SN75154D

Rochester Electronics

IC RECEIVER 0/4 16SOIC

Në magazinë: 10 000

Me porosi: 10 000

$0.68000

DP83869HMRGZT

DP83869HMRGZT

Texas

IC TRANSCEIVER 1/1 48VQFN

Në magazinë: 26 000

Me porosi: 26 000

$7.81000

Kategoria e produkteve

Top