LTC1348IG#PBF

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

LTC1348IG#PBF

Prodhuesi
Linear Technology (Analog Devices, Inc.)
Përshkrim
IC TRANSCEIVER FULL 3/5 28SSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ndërfaqe - drejtues, marrës, marrës
Seria
-
Instock
116
Fletët e të dhënave në internet
LTC1348IG#PBF PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:Transceiver
 • protokoll:RS232
 • numri i drejtuesve/marrësve:3/5
 • dupleks:Full
 • histereza e marrësit:300 mV
 • shpejtësia e të dhënave:120KBd
 • tension - furnizim:3V ~ 5.5V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:28-SSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
HIN207CP

HIN207CP

Rochester Electronics

RS-232 TRANSMITTER/RECIEVER

Në magazinë: 21 139

$1.20000

MAX14854GWE+

MAX14854GWE+

Maxim Integrated

IC TRANSCEIVER FULL 1/1 16SOIC

Në magazinë: 799

$6.92000

MAX3483ESA+

MAX3483ESA+

Maxim Integrated

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC

Në magazinë: 4 548

$3.88000

USB1T11AM

USB1T11AM

Rochester Electronics

BUS TRANSCEIVER, USB SERIES, 1 F

Në magazinë: 591

$0.54000

MAX489ECSD+T

MAX489ECSD+T

Maxim Integrated

IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14SOIC

Në magazinë: 3 124

$4.10000

UA9637ACDRG4

UA9637ACDRG4

Texas

IC RECEIVER 0/2 8SOIC

Në magazinë: 0

$0.74649

ISL32485EIBZ

ISL32485EIBZ

Intersil (Renesas Electronics America)

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC

Në magazinë: 0

$2.53840

5442ADMQB

5442ADMQB

Rochester Electronics

DECIMAL DECODER/DRIVER

Në magazinë: 94

$1.40000

MAX2700ECM+

MAX2700ECM+

Rochester Electronics

DIRECT DOWNCONVERSION RECEIVER

Në magazinë: 2 797

$6.51000

AMIS42665TJAA1RG

AMIS42665TJAA1RG

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC

Në magazinë: 0

$0.56205

Kategoria e produkteve

Top