MAX9129EUE-T

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MAX9129EUE-T

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
MAX9123 QUAD LVDS LINE DRIVER
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ndërfaqe - drejtues, marrës, marrës
Seria
-
Instock
4683
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:*
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:-
 • protokoll:-
 • numri i drejtuesve/marrësve:-
 • dupleks:-
 • histereza e marrësit:-
 • shpejtësia e të dhënave:-
 • tension - furnizim:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • lloji i montimit:-
 • paketë / kuti:-
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XR3160EIU-F

XR3160EIU-F

MaxLinear

IC TXRX FULL 1/1, 2/2 20SSOP

Në magazinë: 4 856

$7.96000

SP3223EEY-L

SP3223EEY-L

MaxLinear

IC TRANSCEIVER FULL 2/2 20TSSOP

Në magazinë: 82

$1.70000

DS276SN+

DS276SN+

Rochester Electronics

IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8SOIC

Në magazinë: 7 771

$7.39000

MAX3483ESA+

MAX3483ESA+

Maxim Integrated

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC

Në magazinë: 4 548

$3.88000

MAX6921AWI

MAX6921AWI

Rochester Electronics

VFD TUBE DRIVER

Në magazinë: 391

$4.44000

KSZ8721BT

KSZ8721BT

Roving Networks / Microchip Technology

IC TRANSCEIVER FULL 1/1 48TQFP

Në magazinë: 314

$3.21000

32P4782A-CGT

32P4782A-CGT

Rochester Electronics

READ CHANNEL, BICMOS, PQFP64

Në magazinë: 22 309

$4.28000

ISL83078EIUZA

ISL83078EIUZA

Intersil (Renesas Electronics America)

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8MSOP

Në magazinë: 6 005

$1.84000

LTC2852MPS#TRPBF

LTC2852MPS#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14SO

Në magazinë: 0

$6.25800

SN65LVDM051PW

SN65LVDM051PW

Texas

IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16TSSOP

Në magazinë: 803

$4.65000

Kategoria e produkteve

Top