SN75LVDS388ADBTR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SN75LVDS388ADBTR

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
IC RECEIVER 0/8 38TSSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ndërfaqe - drejtues, marrës, marrës
Seria
-
Instock
2900
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji:Receiver
 • protokoll:LVDS
 • numri i drejtuesve/marrësve:0/8
 • dupleks:-
 • histereza e marrësit:-
 • shpejtësia e të dhënave:200Mbps
 • tension - furnizim:3V ~ 3.6V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:38-TSSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
EL1511CLZ

EL1511CLZ

Rochester Electronics

IC DRIVER 1/0 16QFN

Në magazinë: 411

$1.20000

MAX3172CAI+

MAX3172CAI+

Maxim Integrated

IC TRANSCEIVER FULL 1/1 28SSOP

Në magazinë: 74 140

$8.56000

ICL3243ECVZ

ICL3243ECVZ

Intersil (Renesas Electronics America)

IC TRANSCEIVER FULL 3/5 28TSSOP

Në magazinë: 0

$2.60000

LC73872MK-TRM-E

LC73872MK-TRM-E

Rochester Electronics

DATA COMMUNICATION ICS

Në magazinë: 30 000

$1.38000

MAX3483EEPA+

MAX3483EEPA+

Maxim Integrated

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8DIP

Në magazinë: 100 700

$5.18000

SP211ECT-L/TR

SP211ECT-L/TR

MaxLinear

IC TRANSCEIVER FULL 4/5 28SOIC

Në magazinë: 0

$0.90068

SLK2501IPZP

SLK2501IPZP

Rochester Electronics

IC TRANSCEIVER FULL 1/1 100HTQFP

Në magazinë: 6 525

$52.07000

MAX3162EEAI

MAX3162EEAI

Rochester Electronics

RS-232/RS-485/422 TRANSCEIVER

Në magazinë: 294

$16.13000

LT1785HS8#PBF

LT1785HS8#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC

Në magazinë: 1 110

$6.74000

MAX3079EAPD+

MAX3079EAPD+

Maxim Integrated

IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14DIP

Në magazinë: 5

$5.26000

Kategoria e produkteve

Top