MC5442L

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MC5442L

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
DECIMAL DECODER/DRIVER
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ndërfaqe - drejtues, marrës, marrës
Seria
-
Instock
6122
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:*
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:-
 • protokoll:-
 • numri i drejtuesve/marrësve:-
 • dupleks:-
 • histereza e marrësit:-
 • shpejtësia e të dhënave:-
 • tension - furnizim:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • lloji i montimit:-
 • paketë / kuti:-
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MAX233ACPP

MAX233ACPP

Rochester Electronics

IC TRANSCEIVER FULL 2/2 20DIP

Në magazinë: 331

$6.14000

MAX3232EPE+

MAX3232EPE+

Maxim Integrated

IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16DIP

Në magazinë: 4 205 425

$5.62000

ICL3243IA

ICL3243IA

Rochester Electronics

IC TRANSCEIVER FULL 3/5 28SSOP

Në magazinë: 858

$1.34000

SN74LS248N

SN74LS248N

Rochester Electronics

SEVEN SEGMENT DECODER/DRIVER

Në magazinë: 1 664

$3.55000

LV8092GQ-TE-L-E

LV8092GQ-TE-L-E

Rochester Electronics

PIEZO ACTUATOR DRIVER IC

Në magazinë: 22 000

$0.57000

ISL15102IRZ-T13

ISL15102IRZ-T13

Intersil (Renesas Electronics America)

IC DRIVER 2/0 24QFN

Në magazinë: 0

$1.48630

HIN208EIBZ

HIN208EIBZ

Intersil (Renesas Electronics America)

IC TRANSCEIVER FULL 4/4 24SOIC

Në magazinë: 0

$4.89000

SN75ALS191DR

SN75ALS191DR

Texas

IC DRIVER 2/0 8SOIC

Në magazinë: 324

$1.78000

TRS3232IDR

TRS3232IDR

Texas

IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SOIC

Në magazinë: 0

$0.74688

LB1247-E

LB1247-E

Rochester Electronics

DARLINGTON DRIVER

Në magazinë: 75 724

$0.53000

Kategoria e produkteve

Top