NCP4331DBR2G

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

NCP4331DBR2G

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
SWITCHING CONTROLLER
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorët e tensionit - kontrollorët e komutimit dc dc
Seria
-
Instock
20000
Fletët e të dhënave në internet
NCP4331DBR2G PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i daljes:Transistor Driver
 • funksionin:Step-Down
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • topologji:Buck
 • numri i daljeve:1
 • fazat e daljes:1
 • tension - furnizim (vcc/vdd):5.6V ~ 30V
 • frekuenca - ndërrimi:-
 • cikli i punës (maksimumi):-
 • ndreqës sinkron:Yes
 • sinkronizimi i orës:Yes
 • ndërfaqet serike:-
 • veçoritë e kontrollit:Ramp, Soft Start
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C (TJ)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:16-TSSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LM5026MT

LM5026MT

Rochester Electronics

SWITCHING CONTROLLER, CURRENT-MO

Në magazinë: 184

$2.61000

LTC3861IUHE#PBF

LTC3861IUHE#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG CTRLR BUCK 36QFN

Në magazinë: 73

$7.62000

LTC3772ETS8#TRMPBF

LTC3772ETS8#TRMPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG CTRLR BUCK TSOT23-8

Në magazinë: 207

$4.85000

MAX8640YELT82+T

MAX8640YELT82+T

Rochester Electronics

SWITCHING REGULATOR, VOLTAGE-MOD

Në magazinë: 30 000

$2.66000

MAX5053AEUA+T

MAX5053AEUA+T

Maxim Integrated

IC REG CTRLR BOOST 8UMAX

Në magazinë: 15 000

$1.00100

LTC7852IRHE#TRPBF

LTC7852IRHE#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

6-PHASE BUCK CONTROLLER DRIVES D

Në magazinë: 0

$4.21500

LTC3858IUFD-1#PBF

LTC3858IUFD-1#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG CTRLR BUCK 28QFN

Në magazinë: 0

$8.75712

UCC28C41DR

UCC28C41DR

Texas

IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC

Në magazinë: 2 473

$1.59000

MAX16930ATLV/V+T

MAX16930ATLV/V+T

Maxim Integrated

IC REG BUCK DUAL 2MHZ 36V 40TQFN

Në magazinë: 2 500

$5.70700

MAX16990ATCD/VY+

MAX16990ATCD/VY+

Maxim Integrated

36V BOOST 1 MHZ IN UMAX OR TQFN

Në magazinë: 300

$2.35560

Kategoria e produkteve

Top