XC9301A302MR-G

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC9301A302MR-G

Prodhuesi
Torex Semiconductor Ltd.
Përshkrim
STEP-UP & STEP-DOWN 180KHZ DCDC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorët e tensionit - kontrollorët e komutimit dc dc
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:XC9301
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i daljes:PWM
 • funksionin:Step-Up/Step-Down
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • topologji:Buck-Boost
 • numri i daljeve:1
 • fazat e daljes:1
 • tension - furnizim (vcc/vdd):2V ~ 10V
 • frekuenca - ndërrimi:180kHz
 • cikli i punës (maksimumi):92%
 • ndreqës sinkron:No
 • sinkronizimi i orës:No
 • ndërfaqet serike:-
 • veçoritë e kontrollit:Enable
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:SC-74A, SOT-753
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SOT-25
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LTC1735IS#PBF

LTC1735IS#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG CTRLR BUCK 16SOIC

Në magazinë: 538

$9.71000

S-8352C32UA-K6RT2G

S-8352C32UA-K6RT2G

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG CTRLR BOOST SOT89-3

Në magazinë: 0

$0.58035

TL5001QDG4

TL5001QDG4

Rochester Electronics

TL5001 PWM CONTROLLER WITH WIDE

Në magazinë: 7 132

$1.04000

UC2845ADTR

UC2845ADTR

Rochester Electronics

UC2845A CURRENT MODE PWM CONTROL

Në magazinë: 25 000

$0.53000

MIC38C45YM-TR

MIC38C45YM-TR

Roving Networks / Microchip Technology

IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC

Në magazinë: 2 374

$1.81000

TPS40021MPWPEP

TPS40021MPWPEP

Texas

IC REG CTRLR BUCK 16HTSSOP

Në magazinë: 14

$10.63000

MAX8548EUB+

MAX8548EUB+

Maxim Integrated

IC REG CTRLR BUCK 10UMAX

Në magazinë: 0

$2.63000

UC2842P

UC2842P

Rochester Electronics

SWITCHING CONTROLLER

Në magazinë: 545

$1.14000

MAX5094BASA+

MAX5094BASA+

Maxim Integrated

IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC

Në magazinë: 0

$4.69920

MAX1626ESA-T

MAX1626ESA-T

Rochester Electronics

STEP-DOWN DC-DC CONTROLLER

Në magazinë: 2 263

$2.04000

Kategoria e produkteve

Top