ISL6141IBZA

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

ISL6141IBZA

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT, AD
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - kontrollorët e shkëmbimit të nxehtë
Seria
-
Instock
364
Fletët e të dhënave në internet
ISL6141IBZA PDF
hetim
 • seri:IntelliTrip™
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:Hot Swap Controller
 • numri i kanaleve:1
 • ndërprerësit e brendshëm:No
 • aplikacionet:-48V, VoIP
 • veçoritë:Auto Retry, Fault Timeout
 • veçoritë e programueshme:Current Limit, OVP, UVLO
 • tension - furnizim:20V ~ 80V
 • rryma - prodhimi (maksimumi):-
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • rrymë - furnizim:2.4 mA
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-SOIC
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MP5022CGQV-P

MP5022CGQV-P

MPS (Monolithic Power Systems)

IC HOT SWAP CTRLR GP 22QFN

Në magazinë: 0

$4.20544

LM5068MMX-2/NOPB

LM5068MMX-2/NOPB

Rochester Electronics

POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT, FI

Në magazinë: 1 339

$1.83000

LTC4253BCGN#TRPBF

LTC4253BCGN#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC HOT SWAP CTRLR -48V 16SSOP

Në magazinë: 0

$4.00400

LTC4241CGN#TRPBF

LTC4241CGN#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC HOT SWAP CTRLR PCI 20SSOP

Në magazinë: 0

$2.58000

MAX5903NNEUT+T

MAX5903NNEUT+T

Maxim Integrated

IC HOT SWAP CTRLR GP SOT23-6

Në magazinë: 2 608

$4.26000

MIC2582-MYM

MIC2582-MYM

Roving Networks / Microchip Technology

IC HOT SWAP CTRLR GP 8SOIC

Në magazinë: 190

$3.39000

ISL61853GCRZ

ISL61853GCRZ

Intersil (Renesas Electronics America)

IC HOT SWAP CTRLR USB 10DFN

Në magazinë: 0

$1.35270

LTC4282CUH#PBF

LTC4282CUH#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC HOT SWAP CTRLR GP 32QFN

Në magazinë: 1

$12.58000

TPS2456ARHHR

TPS2456ARHHR

Texas

IC HOT SWAP CTRLR GP 36VQFN

Në magazinë: 0

$5.07012

TPS23525PWT

TPS23525PWT

Texas

IC HOT SWAP CTRLR -48V 16TSSOP

Në magazinë: 0

$5.47088

Kategoria e produkteve

Top