TPS2216DAP

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

TPS2216DAP

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
TPS2216 1A DUAL-SLOT PC CARD POW
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - çelsat e shpërndarjes së energjisë, drejtuesit e ngarkesës
Seria
-
Instock
15292
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:-
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i ndërprerësit:PCMCIA Switch
 • numri i daljeve:4
 • raporti - hyrje:dalje:1:1
 • konfigurimi i daljes:High Side
 • lloji i daljes:-
 • ndërfaqe:Serial
 • tension - ngarkesë:3.3V, 5V, 12V
 • tension - furnizim (vcc/vdd):Not Required
 • rryma - prodhimi (maksimumi):1A
 • rds në (typ):60mOhm
 • lloji i hyrjes:-
 • veçoritë:Status Flag
 • mbrojtje nga gabimet:Current Limiting (Fixed), Over Temperature
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C (TJ)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:32-HTSSOP
 • paketë / kuti:32-PowerTSSOP (0.240", 6.10mm Width)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
FAN3241TMX

FAN3241TMX

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC PWR DRIVER N-CHAN 1:1 8SOIC

Në magazinë: 0

$0.67522

TPS22915BYFPT

TPS22915BYFPT

Texas

IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 4DSBGA

Në magazinë: 442

$0.52000

TPS2011ADRG4

TPS2011ADRG4

Texas

IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8SOIC

Në magazinë: 0

$1.15731

L9301-TR

L9301-TR

STMicroelectronics

IC PWR DRIVER N-CHANNEL PWRSSO36

Në magazinë: 499

$5.84000

NX5P3201CUKAZ

NX5P3201CUKAZ

NXP Semiconductors

IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 30WLCSP

Në magazinë: 3 980

$1.49000

MIC2005-0.5LYM5-TR

MIC2005-0.5LYM5-TR

Roving Networks / Microchip Technology

IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 SOT23-5

Në magazinë: 4 066

$0.90000

TPS2065CDBVR-2

TPS2065CDBVR-2

Texas

IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 SOT23-5

Në magazinë: 2 993

$0.91000

MP5016GQH-P

MP5016GQH-P

MPS (Monolithic Power Systems)

IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 10QFN

Në magazinë: 0

$1.13156

ZXMS6004DT8TA

ZXMS6004DT8TA

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC PWR DRIVER N-CHANNEL 1:1 SM8

Në magazinë: 7 626

$1.27000

MIC2033-55AYM6-TR

MIC2033-55AYM6-TR

Roving Networks / Microchip Technology

IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 SOT23-6

Në magazinë: 189

$0.62000

Kategoria e produkteve

Top