LM80CIMT-3/NOPB-NS

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

LM80CIMT-3/NOPB-NS

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
POWER SUPPLY MANAGEMENT CIRCUIT,
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - menaxhimi termik
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:*
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • funksionin:-
 • lloji i sensorit:-
 • duke ndjerë temperaturën:-
 • saktësinë:-
 • topologji:-
 • lloji i daljes:-
 • alarmi i daljes:-
 • tifoz në dalje:-
 • tension - furnizim:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • lloji i montimit:-
 • paketë / kuti:-
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
ADT7460ARQ-REEL

ADT7460ARQ-REEL

Rochester Electronics

ANALOG CIRCUIT, 1 FUNC, PDSO16

Në magazinë: 40 000

$3.93000

MCP9805T-BE/ST

MCP9805T-BE/ST

Roving Networks / Microchip Technology

IC SENSOR THERMAL 3.0V 8TSSOP

Në magazinë: 1 385

$0.85000

LTC2991CMS#TRPBF

LTC2991CMS#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC MONITOR OCTAL 16MSOP

Në magazinë: 0

$10.92000

MCP9844T-BE/MNYAA

MCP9844T-BE/MNYAA

Roving Networks / Microchip Technology

IC DIMM TEMP SENSOR 8TDFN

Në magazinë: 0

$0.75400

MAX31865AAP+T

MAX31865AAP+T

Maxim Integrated

IC RTD TO DIGITAL CONVERT 20SSOP

Në magazinë: 8 556

$5.14000

MAX6639YAEE+T

MAX6639YAEE+T

Maxim Integrated

IC TEMP MONITOR 2CH 16-QSOP

Në magazinë: 0

$1.79580

AD595AQ

AD595AQ

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC THERMOCOUPLE A W/COMP 14CDIP

Në magazinë: 4 166

$23.16000

ADT7462ACPZ-REEL

ADT7462ACPZ-REEL

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC TEMP/VOLT MONITOR 32-LFCSP

Në magazinë: 9 923

$7.29000

MAX6684ESA+

MAX6684ESA+

Maxim Integrated

IC DETECTOR FAN FAIL 8-SOIC

Në magazinë: 273 612 900

$2.33000

ADT7460ARQZ

ADT7460ARQZ

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC REMOTE THRML/FAN CTRLR 16QSOP

Në magazinë: 0

$0.00000

Kategoria e produkteve

Top