XC9142B55CER-G

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC9142B55CER-G

Prodhuesi
Torex Semiconductor Ltd.
Përshkrim
0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorë të tensionit - rregullatorë komutues dc dc
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:XC9142
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • funksionin:Step-Up
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • topologji:Boost
 • lloji i daljes:Fixed
 • numri i daljeve:1
 • tension - hyrje (min):0.65V
 • tension - hyrje (maksimum):6V
 • tension - dalje (min/fiks):5.5V
 • tension - dalje (maksimumi):-
 • rrymë - dalje:500mA
 • frekuenca - ndërrimi:1.2MHz
 • ndreqës sinkron:Yes
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:6-UFDFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:6-USPC (1.8x2)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XC9258B2LCMR-G

XC9258B2LCMR-G

Torex Semiconductor Ltd.

1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP-

Në magazinë: 0

$0.70490

LTC1261LCMS8-4.5#TRPBF

LTC1261LCMS8-4.5#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG CHARG PUMP -4.5V 8MSOP

Në magazinë: 0

$2.62223

LM2681M6/NOPB

LM2681M6/NOPB

Texas

IC REG CHARGE PUMP 20MA SOT23-6

Në magazinë: 1 109

$1.05000

XC9258A3AEMR-G

XC9258A3AEMR-G

Torex Semiconductor Ltd.

1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP-

Në magazinë: 0

$0.70490

XC9142F30C0R-G

XC9142F30C0R-G

Torex Semiconductor Ltd.

0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C

Në magazinë: 0

$0.64999

MC34063ADR2

MC34063ADR2

Rochester Electronics

SWITCHING REGLTR, VOLTAGE-MODE

Në magazinë: 0

$0.19000

ISL80019AIRZ-T7A

ISL80019AIRZ-T7A

Intersil (Renesas Electronics America)

IC REG BUCK ADJ 1.5A 8TDFN

Në magazinë: 0

$2.03000

XC9801B313DR-G

XC9801B313DR-G

Torex Semiconductor Ltd.

STEP-UP CHARGE PUMP WITH REGULAT

Në magazinë: 0

$0.89437

RP501K251B-TR

RP501K251B-TR

RICOH Electronic Devices Co., LTD.

1A PWM/VFM STEP-DOWN DCDC CONVER

Në magazinë: 0

$0.90000

XC9261B3FDPR-G

XC9261B3FDPR-G

Torex Semiconductor Ltd.

1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE

Në magazinë: 0

$0.91267

Kategoria e produkteve

Top