ADP2108AUJZ-1.1-R7

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

ADP2108AUJZ-1.1-R7

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
STEP-DOWN DC-DC CONVERTER
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorë të tensionit - rregullatorë komutues dc dc
Seria
-
Instock
15412
Fletët e të dhënave në internet
ADP2108AUJZ-1.1-R7 PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • funksionin:Step-Down
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • topologji:Buck
 • lloji i daljes:Fixed
 • numri i daljeve:1
 • tension - hyrje (min):2.3V
 • tension - hyrje (maksimum):5.5V
 • tension - dalje (min/fiks):1.1V
 • tension - dalje (maksimumi):-
 • rrymë - dalje:600mA
 • frekuenca - ndërrimi:3MHz
 • ndreqës sinkron:Yes
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:TSOT-23-5
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LT1070CT#06PBF

LT1070CT#06PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG MULT CONFG ADJ 5A TO220-5

Në magazinë: 21

$11.84000

XC9236G23CER-G

XC9236G23CER-G

Torex Semiconductor Ltd.

600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC

Në magazinë: 0

$0.80565

XC9258B28EMR-G

XC9258B28EMR-G

Torex Semiconductor Ltd.

1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP-

Në magazinë: 0

$0.70490

XC9141B47CMR-G

XC9141B47CMR-G

Torex Semiconductor Ltd.

0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C

Në magazinë: 0

$0.55650

MAX5033CUPA+

MAX5033CUPA+

Maxim Integrated

IC REG BUCK 12V 500MA 8DIP

Në magazinë: 1 561 900

$2.95000

XC9142F42DER-G

XC9142F42DER-G

Torex Semiconductor Ltd.

0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C

Në magazinë: 0

$0.55650

XC9265B36B4R-G

XC9265B36B4R-G

Torex Semiconductor Ltd.

0.5UA ULTRA LOW QUIESCENT CURREN

Në magazinë: 0

$0.64925

XC9802B373ER-G

XC9802B373ER-G

Torex Semiconductor Ltd.

STEP-UP CHARGE PUMP WITH REGULAT

Në magazinë: 0

$0.87500

LM2576HVT-15

LM2576HVT-15

Texas

IC REG BUCK 15V 3A TO220-5

Në magazinë: 24

$6.57000

XD9260B20CER-Q

XD9260B20CER-Q

Torex Semiconductor Ltd.

HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO

Në magazinë: 0

$0.68709

Kategoria e produkteve

Top