XC9235B36DMR-G

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC9235B36DMR-G

Prodhuesi
Torex Semiconductor Ltd.
Përshkrim
600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
pmic - rregullatorë të tensionit - rregullatorë komutues dc dc
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:XC9235
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • funksionin:Step-Down
 • konfigurimi i daljes:Positive
 • topologji:Buck
 • lloji i daljes:Fixed
 • numri i daljeve:1
 • tension - hyrje (min):2V
 • tension - hyrje (maksimum):6V
 • tension - dalje (min/fiks):3.6V
 • tension - dalje (maksimumi):-
 • rrymë - dalje:600mA
 • frekuenca - ndërrimi:3MHz
 • ndreqës sinkron:Yes
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:SC-74A, SOT-753
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SOT-25
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MIC3172YM-TR

MIC3172YM-TR

Roving Networks / Microchip Technology

IC REG MULTI CONFG 1.25A 8SOIC

Në magazinë: 0

$2.10000

XC9141B36CER-G

XC9141B36CER-G

Torex Semiconductor Ltd.

0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C

Në magazinë: 0

$0.55650

LTC3616MPUDD#PBF

LTC3616MPUDD#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG BUCK ADJUSTABLE 6A 24QFN

Në magazinë: 134

$21.68000

LM2830XMF/NOPB

LM2830XMF/NOPB

Texas

IC REG BUCK ADJ 1A SOT23-5

Në magazinë: 20 939

$1.79000

FAN53526UC84X

FAN53526UC84X

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC REG BUCK PROG 3A 15WLCSP

Në magazinë: 294 027 000

$1.06000

LM53601MQDSXRQ1

LM53601MQDSXRQ1

Texas

IC REG BUCK ADJUSTABLE 1A 10WSON

Në magazinë: 0

$4.85000

XC9236C3DDER-G

XC9236C3DDER-G

Torex Semiconductor Ltd.

600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC

Në magazinë: 0

$0.80565

LM2577S-ADJ

LM2577S-ADJ

Texas

IC REG MULT CONFG ADJ 3A TO263

Në magazinë: 226

$11.24000

MP8865GQ-P

MP8865GQ-P

MPS (Monolithic Power Systems)

IC REG BUCK PROG 6A 15QFN

Në magazinë: 179

$3.10000

MAX20022ATIA+

MAX20022ATIA+

Maxim Integrated

IC REG BUCK ADJ 1A QD 28TQFN

Në magazinë: 387

$3.10000

Kategoria e produkteve

Top